MotoNews.pl

Szyte na miarę Rolls-Royce’y w Paryżu

24 września 2010

Rolls-Royce in Paris 5

Rozwiązania na specjalne zamówienie znajdą się w centrum uwagi na stoisku Rolls-Royce’a podczas Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu. Producent przedstawi bowiem pięć modeli, dla których opracowano obszerny program indywidualizacyjny.

Kolekcja obejmuje okazałego Phantoma z poszerzonym rozstawem osi, nadwoziem polakierowanym w niebieskoszarym, metalicznym odcieniu i wnętrzem wykończonym skórą w odcieniu „Sunrise” oraz model Drophead Coupé z białym nadwoziem i kabiną obitą czerwoną skórą. Prezentację uzupełnią Phantom Coupé i dwa egzemplarze modelu Ghost.

“Ghost jest bardziej „przystępnym” Rolls-Roycem, który przyciąga do marki zupełnie nowy typ klientów.” – mówi dyrektor generalny Torsten Müller-Ötvös – „Jednak w Paryżu pokażemy również, w jaki sposób kontynuujemy wzmacnianie naszej pozycji najlepszej marki luksusowej dzięki utrzymującej się atrakcyjności rodziny Phantomów oraz naszemu serwisowi indywidualizacyjnemu, oferującemu rozwiązania „szyte na miarę”

Wspomniany powyżej Phantom z poszerzonym rozstawem osi jest dostępny z szeregiem specjalnych elementów wykończeniowych wnętrza. W skład tej oferty wchodzą m.in.: specjalne lamówki na fotelach, tarcze wskaźników z centrum wykonanym z macicy perłowej, monogramy Rolls-Royce’a wyhaftowane na zagłówkach oraz specjalna tabliczka umieszczona na progu drzwi z napisem Mondial de l’Automobile Paris 2010.

Zdjęcia: Rolls-Royce, opracowanie: BM