DS 7 Crossback już w sprzedaży w Polsce

DS 7 Crossback już w sprzedaży w Polsce06.02.2018
Od 2 lutego nowy model marki, DS 7 Crossback jest dostępny w sprzedaży w Polsce. Awangardowego SUV-a można zamawiać w jednej z czterech wersji wyposażenia. Nowy SUV DS Automobiles został zaprezentowany w Genewie wiosną 2017 r.

Od 2 lutego nowy model marki, DS 7 Crossback jest dostępny w sprzedaży w Polsce. Awangardowego SUV-a można zamawiać w jednej z czterech wersji wyposażenia.

Nowy SUV DS Automobiles został zaprezentowany w Genewie wiosną 2017 r. Od dziś. DS 7 Crossback jest dostępny także w Polsce – premierowy pokaz tego modelu miał miejsce podczas grudniowych targów Fleet Market w Warszawie.

Ekskluzywny SUV segmentu C- DS 7 Crossback - to pierwszy z nowej generacji sześciu modeli jakie szykuje najmłodsza marka Grupy PSA. Model dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia: Chic, Be Chic, So Chic i Grand Chic.

DS 7 Crossback

Przypomnijmy że wśród wielu systemów wspomagających kierowcę na pokładzie nowego SUVa marki znajdziemy m. in. DS ACTIVE SCAN SUSPENSION - czyli nowy układ zawieszenia o zmiennej sile amortyzacji i wielu trybach pracy, wykorzystujący z jednej strony informacje płynące z różnych czujników rozmieszczonych w samochodzie (przyspieszenia, prędkości, kąta skrętu kierownicy), a z drugiej dane z odczytu kamery umieszczonej w przedniej szybie, która skanuje profil nawierzchni drogi w odległości 20 metrów przed samochodem. Dzięki samochód stabilizuje się od razu po pokonaniu przeszkody. Stopień amortyzacji zostaje określony w odniesieniu do wcześniej uzyskanych danych z kamery, aby zapewnić jak najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa użytkownikom samochodu.

Źródło: Citroen i DS Automobiles