DS 7 Crossback - najlepszy flotowy SUV Klasy Premium

DS 7 Crossback - najlepszy flotowy SUV Klasy Premium18.07.2018
Flagowy model DS Automobiles po raz kolejny został doceniony przez ekspertów z branży flotowej. SUV DS 7 Crossback został wybrany najlepszym samochodem w kategorii SUV Premium, w IV edycji testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium.

Po nagrodzie przyznanej w konkursie „Fleet Awards Polska”, nowy SUV DS 7 Crossback ponownie został doceniony przez specjalistów i klientów z branży flotowej. W zorganizowanych przez miesięcznik „Fleet Market” testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium DS 7 Crossback został wybrany najlepszym SUV-em klasy Premium.

W teście brało udział 90 samochodów, rywalizujących w 14 kategoriach. Przeprowadzono go na torze „Kielce” w Miedzianej Górze. Starannie dobrane grono ekspertów odpowiedzialnych za samochody w dużych flotach z różnych branż, a także przedstawiciele firm leasingowych i z sektora Car Fleet Management przez dwa dni testowali wszystkie samochody, oceniając je według opracowanej wcześniej ankiety.

DS 7 Crossback

Za przebieg testu odpowiadali profesjonalni instruktorzy bezpiecznej jazdy z Driving Experience. Test został przewidziany na kilku próbach dedykowanych poszczególnym segmentom, m.in.: duża i mała pętla, emotion tour, strefa SUV, off road oraz jazda miejska.

Źródło: DS Automobiles