DS 3 Crossback E-Tense - ceny w Polsce

DS 3 Crossback E-Tense - ceny w Polsce30.10.2019
Zbudowany na innowacyjnej platformie wielonapędowej DS 3 Crossback E-Tense oferuje ten sam elegancki styl i wyjątkowy komfort, co inne modele marki DS Automobiles.

  • DS 3 Crossback E-Tense, pierwszy SUV klasy B premium z napędem elektrycznym, toruje kierowcom i pasażerom drogę do nowego rodzaju wrażeń z jazdy w ekskluzywnym wnętrzu.
  • Dzięki silnikowi o mocy 100 kW i akumulatorowi 50 kWh DS 3 Crossback E-Tense zapewnia zasięg 320 km zgodnie z WLTP (430 km zgodnie z NEDC). 80% zasięgu można uzyskać w 30 minut korzystając ze stacji ładowania o mocy 100 kW.
  • Ceny w Polsce zaczynają się od 159 900 zł.

Zaangażowanie DS Automobiles w transformację energetyczną przejawia się w pracach konstruktorskich prowadzonych od 2015 roku i związanych z udziałem w Formule E już od pierwszych dni jej istnienia. Elektryfikacja samochodów jest podstawą strategii DS Automobiles.

DS Automobiles
DS 3 Crossback E-Tense

„Przejście na napęd elektryczny stanowi realną odpowiedź na stojące przed nami wyzwania. Odzyskiwanie energii podczas hamowania zapewnia efektywność energetyczną nieosiągalną dla silników spalinowych. Zapewnia niezrównaną przyjemność jazdy, dzięki ciszy we wnętrzu i dostępności pełnego momentu obrotowego już przy lekkim wciśnięciu pedału gazu. Samochodów elektrycznych nie obowiązują również ograniczenia wjazdu do centrów miast nałożone na konwencjonalne samochody... Ponieważ chcemy, aby nasi klienci mogli swobodnie przemieszczać się i cieszyć się jazdą samochodami DS Automobiles stworzyliśmy gamę zelektryfikowanych samochodów, którą dziś otwiera model DS 3 Crossback E-Tense”. Yves Bonnefont, dyrektor generalny DS Automobiles

Źródło: DS Automobiles