DS 7 Crossback E-Tense 4x4 - premiera w Warszawie

DS 7 Crossback E-Tense 4x4 - premiera w Warszawie18.11.2019
Elektryfikacja będzie motywem przewodnim stoiska DS Automobiles podczas warszawskich targów Fleet Market. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli zobaczyć po raz pierwszy w Polsce flagowy model DS 7 Crossback E-Tense 4x4.

Targi Fleet Market co roku skupiają przedstawicieli 10 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno duże, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Podczas targów prezentowane są nowe modele samochodów, a także oferty finansowe, ubezpieczeniowe oraz usługi i programy skierowane do klientów flotowych.

Takie wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych samochodów w ofercie DS Automobiles. Na stoisku marki będzie można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce DS 7 Crossback E-Tense 4x4, który pokazuje przyszłość technologii opracowywanych przez DS Automobiles oraz wprowadzony w tym roku SUV segmentu B – DS 3 Crossback. Kompaktowy SUV DS 3 Crossback to połączenie elegancji, komfortu i technologii z najwyższej półki. Ten wyjątkowy samochód wyróżnia imponująca sylwetka, podkreślona przez liczne detale wskazujące na nowoczesność i wyrafinowanie projektu.

DS 7 Crossback E-Tense 4x4

W klasie SUV-ów premium DS 7 Crossback E-Tense 4x4 wyznacza nowe standardy. Hybrydowy napęd spalinowo-elektryczny stanowi połączenie turbodoładowanego silnika benzynowego i dwóch silników elektrycznych, które razem osiągają moc 300 KM. W połączeniu z napędem na cztery koła plasuje to ten samochód w awangardzie pod względem rozwiązań łączących wyrafinowany styl z najnowocześniejszymi technologiami. Dowodem są osiągi i parametry: emisja CO2 wynosi 30 g na każdy przejechany kilometr, a średnie zużycie paliwa kształtuje się na poziomie 1,3 l na 100 km, zgodnie z nową homologacją WLTP. Samochód jest dostępny w Polsce od 227 000 zł (sugerowana cena detaliczna brutto z VAT w Polsce) i można go już zamawiać.

Targi Fleet Market odbędą się w środę, 20 listopada, w halach Global EXPO przy ulicy Modlińskiej 60 (teren dawnych zakładów FSO).Premierę nowych modeli DS zaplanowano na godziny 9:00-9:15.

Źródło: DS Automobiles