DS 4 La Premiere - ekskluzywny i zaawansowany technologicznie

DS 4 La Premiere - ekskluzywny i zaawansowany technologicznie28.03.2021
Nabywcy DS 4 LA PREMIERE będą jednymi z pierwszych osób, które będą miały okazję prowadzić DS 4 jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Kilka tygodni po premierze modelu DS 4 rozpocznie się przyjmowanie zamówień na niezwykle ekskluzywną Edycję Limitowaną La Premiere.

DS 4 La Premiere – ekskluzywne wyposażenie

Najbardziej ekskluzywna wersja DS 4 dostępna będzie w unikatowej specyfikacji, obejmującej jedyne w swoim rodzaju lakiery GLOSS GREY i CRYSTAL PEARL z kontrastującym dachem w kolorze czarnym. Przód pojazdu zwraca uwagę niepowtarzalnym czarnym grillem z chromowanymi elementami w kształcie rombu połączonymi z DS WINGS w kolorze Gloss Black. Maska pojazdu zwieńczona jest logo „1”, dostępnym wyłącznie w wersji La Premiere.

DS Automobiles
DS 4 La Premiere

Motyw czerni jest widoczny również pomiędzy światłami tylnymi, a także w dolnej części karoserii i wokół okien bocznych. Dziewiętnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich SEVILLA, łączące błyszczący czarny lakier z elementami polerowanymi mechanicznie, sprawiają, że DS 4 La Premiere jeszcze bardziej się wyróżnia.

Te szczegóły akcentują naturalnie charyzmatyczny wygląd DS 4, podkreślony dynamicznymi proporcjami bryły samochodu.

DS 4 La Premiere – najwyższej jakości kunszt wykonania

DS 4 La Premiere, najbardziej ekskluzywna wersja modelu DS 4, jest świetnym przykładem kunsztu pracowników DS Automobiles wykorzystujących najwyższej jakości materiały i ekskluzywną tapicerkę.

DS Automobiles
DS 4 La Premiere

Charakterystyczne dla modelu jest wykończenie OPÉRA. Duże powierzchnie pokryte skórą nappa Criollo Brown powodują, że DS 4 La Premiere stanowi uosobienie jakości dotychczas niespotykanej w tym segmencie. Fotele przednie z tapicerką ze skóry nappa i wytłoczonym logo DS na oparciu posiadają funkcje chłodzenia, masażu i ogrzewania. Również na konsoli centralnej i drzwiach znajdziemy elementy skórzane z ręcznie wykonywanymi przeszyciami.

Kierownica jest ręcznie obszywana skórą licową. Kunszt naszych fachowców jest widoczny także w elementach z brązowego jesionu na brzegach minimalistycznej deski rozdzielczej oraz na drzwiach tylnych.

DS Automobiles
DS 4 La Premiere

DS 4 La Premiere – niezwykła technologia

W modelu DS 4 La Premiere zastosowano najnowocześniejsze technologie, po raz pierwszy dostępne w tym segmencie samochodów. Są to systemy takie jak DS EXTENDED HEAD-UP DISPLAY, który wyświetla ważne dla kierowcy informacje na powierzchni o przekątnej 21 cali, czy DS IRIS SYSTEM – interfejs najnowszej generacji połączony z systemem kontroli gestami DS SMART TOUCH.

Ponadto wyposażenie samochodu obejmuje matrycowe, adaptacyjne reflektory DS MATRIX LED VISION, zawieszenie DS ACTIVE SCAN SUSPENSION o kontrolowanym tłumieniu wybojów, systemy półautonomicznej jazdy DS DRIVE ASSIST LEVEL 2 z ostrzeganiem o pojazdach zbliżających się z tyłu i systemem dalekiego zasięgu monitorującym martwe pole, cztery wspomagające manewrowanie kamery obejmujące pole 360° oraz klapę bagażnika z systemem dostępu bez użycia rąk. Personalizację pojazdu umożliwają m.in.: otwierany dach, dwudziestocalowe obręcze ze stopów lekkich SYDNEY (dostępne w wersji E-TENSE 225 i PureTech 225), system audio FOCAL Electra z 14 głośnikami o mocy 690 W oraz system DS NIGHT VISION.

DS Automobiles
DS 4 La Premiere

DS 4 La Premiere dostępny w wersji hybrydowej plug-in (E-TENSE 225), wykorzystującej technologie, które od roku 2018 pozwalają marce zdobywać tytuły mistrzowskie w Formule E, oraz z silnikiem benzynowym w wersjach PureTech 180 i 225.

Źródło: DS Automobiles