Nowy DS 7 - kwintesencja wyrafinowania

Nowy DS 7 - kwintesencja wyrafinowania27.06.2022
Nowy DS 7, który wyróżnia się niezrównanym poziomem komfortu i zelektryfikowaną gamą silników o mocy do 360 KM, łączy w sobie zaawansowaną wiedzę techniczną z elegancją.

DS 7 CROSSBACK, który był pierwszym autorskim projektem DS Automobiles, zadebiutował na rynku w 2017 i uosabiał nową falę awangardy. Ceniony za niezrównane wnętrze, wysmakowaną elegancję i najbardziej zaawansowane technologie DS 7 CROSSBACK był zapowiedzią nowych modeli, w tym debiutującego właśnie na rynku DS 7.

DS 7

„Zachowaliśmy jego osobowość oraz elegancki kształt sylwetki, ale postanowiliśmy wprowadzić do niej wyraziste akcenty, żeby spotęgować dynamikę. Nowy DS 7 zyskał bardziej wyrazisty charakter, który podkreślają przód i tył samochodu, a jego stylistyka nawiązuje bezpośrednio do naszych najnowszych modeli studyjnych. Wygląd wnętrza, które stało się jeszcze bardziej wyrafinowane, podkreślają teraz nowe dodatki. Nowy DS 7 jest owocem współpracy kierowanego przeze mnie zespołu, naszych ekspertów, a zwłaszcza projektantów świateł, których wkładem jest zastosowanie nowatorskiej technologii, inżynierów DS PERFORMANCE oraz pracowników odpowiedzialnych za produkcję, którzy zadecydowali o sukcesie tego modelu”. - Thierry Metroz – dyrektor ds. stylu
DS 7

Sylwetka podkreślona przez mocno zarysowane linie, którą rozświetlają reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 oraz światła dzienne DS LIGHT VEIL.

Przód i tył nowego DS 7 zostały radykalnie przeprojektowane. Samochód zachował swoją elegancję, ale jego sylwetka stała się bardziej dynamiczna i wyrazista dzięki mocno zarysowanym liniom i niezwykle spójnej stylistyce.

Zaprojektowany od nowa przód wyróżnia się ekspresyjnymi liniami, które podkreślają różne elementy nadwozia. Dzięki ścisłej współpracy zespołu DS DESIGN STUDIO PARIS z naszym zespołem produkcyjnym w zakładzie w Miluzie, we Francji, osiągnięto wyjątkowe wyniki w zakresie jakości i solidności konstrukcji.

DS 7

Sygnatura świetlna zyskała jeszcze bardziej wyrazisty wygląd. Nowe, smuklejsze reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 w pełni zintegrowano ze światłami dziennymi DS LIGHT VEIL, uzyskując efekt nasuwający na myśl projekty ze świata haute couture.

Stylistyczny akcent DS WINGS i grill są większe, a osłona podwozia została przeprojektowana i jest obecnie dostępna w kilku kolorach, w zależności od modelu.

Zmienił się także wygląd wykonanych w technologii LED tylnych lamp z motywem łusek, które zostały wykończone ciemnym, metalicznym lakierem i tworzą efekt pulsującego światła. Lampy podkreślają niezwykły wygląd nowego modelu DS 7. Klapa bagażnika i umieszczony na niej emblemat zostały zaprojektowane od nowa i zyskały bardziej wyraziste linie, a logotyp „DS AUTOMOBILES", który zastąpił znaczek „CROSSBACK” został umieszczony na optycznie szerszym tyle nowego modelu DS 7.

DS 7

Koła są ważnym elementem stylistyki nowego modelu DS 7. Nowe 19-calowe obręcze EDINBURGH i SILVERSTONE z ozdobnymi wstawkami poprawiają właściwości aerodynamiczne, a ich wzory zwiększają optycznie średnicę. Nowe 21-calowe obręcze BROOKLYN, które wyróżniają się kunsztownym, geometrycznym wzorem, są dostępne wyłącznie z nową wersją DS 7 E-TENSE 4x4 360.

Obramowania szyb i poprzeczki dachowe zostały wykończone czarnym, błyszczącym lakierem, żeby podkreślić dynamiczny kształt sylwetki.

Źródło: DS Automobiles