Wersja Esprit de Voyage dołącza do oferty DS3

Wersja Esprit de Voyage dołącza do oferty DS322.09.2023
DS 3 Esprit de Voyage jest już dostępny w sprzedaży z ofertą multienergetycznych wersji napędowych: w 100% elektryczną, benzynową i wysokoprężną.

DS 3 Esprit de Voyage wyróżnia się jasnym wnętrzem w kolorze Szary Galet, deską rozdzielczą pokrytą w większości skórą Nappa w tym samym kolorze, na której umieszczono tłoczony rysunek charakterystyczny dla kolekcji Esprit de Voyage. Ten motyw jest wyrazem pragnienia, aby know-how DS Automobiles promieniowało z Paryża na świat. Składają się na niego promienie tworzące zarys mapy Europy i symbolizujące miejsce, w którym powstała Kolekcja: DS Design Studio Paris.

Siedzenia są pokryte tapicerką łączoną z tkaniny Luxembourg i skóry Nappa w kolorze Szarym Galet. W opcji dostępna jest tapicerka z ziarnistej skóry w kolorze Czarny Basalte.

DS 3 Esprit de Voyage

Napis Esprit de Voyage wraz z towarzyszącą mu mapą widnieje również na listwach progowych przednich drzwi, a lamówki dywaników podłogowych są wykończone w perłowoszarym kolorze, współgrającym z wnętrzem. Podsufitka w kolorze Szary Galet dodatkowo rozświetla wnętrze samochodu. Jasny wystrój kabiny uzupełniają utrzymane w tym samym odcieniu ozdobne płaty drzwi.

Nadwozie jest ozdobione monogramem Esprit de Voyage, umieszczonym na przednich drzwiach, a obudowy bocznych lusterek ozdobiono charakterystycznym motywem, kojarzącym się z ruchem i aerodynamiką, symbolizującym podróżowanie. Przód samochodu zdobi czarny błyszczący grill DS WINGS z motywem chromowanych rombów.

Osiemnastocalowe, diamentowane obręcze kół KYOTO, od teraz dostępne wyłącznie w kolekcji Esprit de Voyage, są wykończone w kolorze Szary Anthracite pokrytym matowym lakierem bezbarwnym.

DS 3 Esprit de Voyage

Kolekcja DS 3 Esprit de Voyage, oparta na poziomie wyposażenia RIVOLI, obejmuje system dostępu i uruchamiania samochodu bez użycia rąk, system multimedialny DS IRIS System wraz z nawigacją 3D z dostępem do Internetu, a także pakiety wyposażenia, w skład których wchodzą podgrzewane przednie fotele, przedni centralny podłokietnik, bezramkowe fotochromatyczne wewnętrzne lusterko wsteczne, osłony przeciwsłoneczne z wbudowanymi zamykanymi lusterkami z podświetleniem LED, oświetlenie wnęk na nogi, dodatkowo przyciemniane tylne szyby i tylne światła LED.

Model DS 3 w wersji Esprit de Voyage jest dostępny w wersji w 100% elektrycznej (o mocy 115 kW / 156 KM z akumulatorem trakcyjnym o całkowitej pojemności 54 kWh), benzynowej PureTech 130 Automatic (o mocy 130 KM z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów) lub wysokoprężnej BlueHDi 130 Automatic (o mocy 130 KM z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów).

DS 3 Esprit de Voyage

Dostępnych jest dziewięć kombinacji kolorystycznych nadwozia, w tym: Szary Platinum, Biały Banquise, Cristal Pearl, Szary Artense, Szary Laqué i Czerwony Diva łączone z dachem w kolorze Czarny Perla Nera oraz nadwozia jednobarwne w kolorach Szary Platinum, Czarny Perla Nera i Biały Banquise.

Cennik DS 3 Esprit de Voyage

  • DS 3 Esprit de Voyage PureTech 130 z automatyczną skrzynią biegów: 158 000 zł.
  • DS 3 Esprit de Voyage BlueHDi 130 z automatyczną skrzynią biegów: 164 500 zł.
  • DS 3 Esprit de Voyage E-TENSE z napędem w 100% elektrycznym: 203 200 zł.

Źródło: DS Automobiles