Nagroda dla Kia cee'd

Nagroda dla Kia cee'd24.11.2006
Kia cee’d zdobył pierwszą prestiżową nagrodę. Dzięki oferowanej na ten model rewolucyjnej 7-letniej gwarancji Kia cee'd uhonorowany został przez wpływowy brytyjski magazyn "Autocar" nagrodą "Idea of the Year" (pomysł, innowacja roku) ...

cee’d (wymawiane jako [si:d]), który w polskich salonach sprzedaży pojawi się w połowie grudnia, zdobył pierwszą prestiżową nagrodę. Dzięki oferowanej na ten model rewolucyjnej 7-letniej gwarancji Kia cee’d uhonorowany został przez wpływowy brytyjski magazyn "Autocar" nagrodą "Idea of the Year" (pomysł, innowacja roku).

Nagroda dla Kia cee'd 1 Jurorzy nie mieli wątpliwości, że rewolucyjna 7-letnia gwarancja udzielana na produkowany w słowackiej Żylinie model cee’d jest nadzwyczajną ofertą.

Zaprezentowany na paryskim salonie samochodowym cee’d jest bowiem objęty najlepszą gwarancją, jaką oferowano dotąd w Europie. Na wszystkie modele Kia cee’d udzielana jest gwarancja producenta na okres 7 lat lub przebieg 150.000 km, złożona z podstawowej pięcioletniej gwarancji na cały samochód oraz dodatkowej dwuletniej – na zespół napędowy.

Nagroda dla Kia cee'd 2 Gwarancja ta nie wymaga żadnych dopłat do ceny pojazdu i co ważne mogą z niej korzystać wszyscy kolejni właściciele Kia cee’d – o ile pojazd poddawany będzie regularnym przeglądom zgodnie z planem obsługi okresowej.

Za sprawą tak rewolucyjnej gwarancji Kia znacząco obniży koszty eksploatacji samochodu, co stanowić będzie istotny element w budowaniu długoletnich relacji z zadowolonymi klientami. Sprzedaż należącego do segmentu C cee’da rozpocznie się w Polsce jeszcze w tym roku a jego cenę, która będzie równie atrakcyjna jak gwarancja, poznamy na początku grudnia.

Źródło: KIA Motors