Coś dla fanów off-roadu i marki Kia

Coś dla fanów off-roadu i marki Kia07.06.2007
W 2007 roku rozpoczął swoją działalność klub miłośników samochodów KIA z napędem na cztery koła. Do klubu może się zapisać każdy posiadacz Sorento, Sportage'a czy Retony, niezależnie od rocznika auta, jego stanu czy wierności oryginałowi ...

W 2007 roku rozpoczął swoją działalność klub miłośników samochodów KIA z napędem na cztery koła. Do klubu może się zapisać każdy posiadacz Sorento, Sportage'a czy Retony, niezależnie od rocznika auta, jego stanu czy wierności oryginałowi.

Wystarczy wejść na stronę www.kia-4x4.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy a następnie przesłać go na adres 4x4@kia.pl. Każdy członek klubu otrzymuje imienną kartę członkowską, która upoważnia do zniżek na usługi serwisowe w autoryzowanych warsztatach KIA Motors Polska, zniżek na oryginalne części zamienne oraz do udziału w planowanych ogólnopolskich zlotach członków klubu Kia 4x4 oraz posiadaczy samochodów Kia z napędem na cztery koła. Pierwsza taka impreza odbędzie się w dniach 29.06-01.07 w Bieszczadach a bazą wypadową będzie malowniczo położony hotel w Arłamowie.

Firma Kia Motors Polska przewiduje w trakcie imprezy szereg atrakcji, konkursów oraz przejazdy widokowe i próby sprawnościowe w terenie z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych do tego celu modeli KIA Sorento. Zlot będzie miał także charakter szkolenia, którego celem będzie podniesienie bezpieczeństwa jazdy. Wiele osób po raz pierwszy będzie miało okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w prowadzeniu samochodu w trudnych warunkach. W czasie weekendowego zlotu nie tylko będzie można spędzić czas z rodziną, ale także wymienić doświadczenia z posiadaczami takich samych samochodów. Ważne jest też, że będzie z kim porozmawiać o konkretach: zapytać kolegów czy przedstawicieli firmy o praktyczne porady. Będzie można coś podpatrzeć, także samodzielnie wypróbować, poczuć jaka jest różnica między jazdą seryjnym a przebudowanym autem. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki a dla najlepszych atrakcyjne nagrody.

Spotkania miłośników rodzinnego "off-road’u" staną się już wkrótce tradycją w firmie Kia Motors Polska. Każdego roku firma organizować będzie dla swoich klientów i klubowiczów imprezy integracyjne, w czasie których uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do wspólnego pokonywania terenowych przeszkód, ale również do spotkań w miłym, przyjacielskim gronie. "Jestem przekonany, że zloty członków klubu Kia 4x4 staną się sposobem na realizowanie wspólnej pasji, jaką jest aktywny wypoczynek i poznawanie walorów użytkowych samochodów z napędem 4x4" - powiedział Dyrektor Zarządzający Kia Motors Polska, Wojciech Szyszko.

Plan I ogólnopolskiego zlotu członków klubu KIA 4x4 oraz posiadaczy samochodów KIA z napędem na cztery koła.

29.06 Piątek Przyjazd do Arłamowa (do godz. 20.00).
Powitanie gości i wspólna kolacja.
30.06 Sobota Po śniadaniu wyjazd w teren.
Lunch w plenerze.
Powrót do hotelu na kolację.
01.07 Niedziela Po śniadaniu zakończenie imprezy i wyjazd z hotelu

Więcej szczegółów na temat klubu i zlotu znaleźć można na stronie www.kia-4x4.pl

Źródło: KIA