Kolejne nagrody dla KIA cee'd

Kolejne nagrody dla KIA cee'd21.06.2007
Zaprojektowana i produkowana w Europie Kia cee'd zdobyła kolejne dwie nagrody przemysłu motoryzacyjnego. Pierwszą nagrodą jest Green Award przyznana w konkursie Practical Caravan Towcar Awards 2007 ...

Jurorzy przetestowali 50 samochodów i przyznali pierwszą nagrodę modelowi cee'd za niskie spalanie i bardzo małą szkodliwość środowiskową podczas ciągnięcia przyczepy kempingowej. Co więcej, w oczach sędziów cee'd okazał się być bardzo dobrze skonstruowany i wykończony.

Kolejną nagrodę przyznał modelowi cee'd magazyn What Diesel Car?, który uznał kompaktowego "Koreańczyka" za najlepszy samochód z silnikiem wysokoprężnym pod maską.

Kolejne nagrody dla KIA cee'd 1 Przypomnijmy iż dzięki oferowanej na ten model 7-letniej gwarancji, Kia cee’d uhonorowany został przez wpływowy brytyjski magazyn "Autocar" nagrodą "Idea of the Year" (pomysł, innowacja roku). Jurorzy nie mieli wątpliwości, że tak długa gwarancja udzielana na produkowany w słowackiej Żylinie model cee’d jest nadzwyczajną ofertą. Zaprezentowany na paryskim salonie samochodowym cee’d jest bowiem objęty najlepszą gwarancją, jaką oferowano dotąd w Europie. Na wszystkie modele Kia cee’d udzielana jest gwarancja producenta na okres 7 lat lub przebieg 150.000 km, złożona z podstawowej pięcioletniej gwarancji na cały samochód oraz dodatkowej dwuletniej – na zespół napędowy. Gwarancja ta nie wymaga żadnych dopłat do ceny pojazdu i co ważne, mogą z niej korzystać wszyscy kolejni właściciele Kia cee’d – o ile pojazd poddawany będzie regularnym przeglądom zgodnie z planem obsługi okresowej.

Źródło: Newspress, Kia, informacja Moto Target