II ogólnopolski zlot członków klubu KIA 4x4

II ogólnopolski zlot członków klubu KIA 4x426.03.2008
W dniach 18-20 kwietnia 2008 odbędzie się drugi już zlot członków klubu KIA 4x4. Tym razem miłośnicy off roadu spotkają się w Giżycku na Mazurach. W programie imprezy firma Kia Motors Polska przewidziała wiele atrakcji, takich jak ...

...pływanie najszybszym pontonem w Polsce wykorzystywanym przez jednostki specjalne, szkolenia strzeleckie, wysokościowe, zajęcia z walki wręcz, jazdę quadami i wiele innych... Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą byli żołnierze i instruktorzy elitarnej jednostki specjalnej GROM.

II ogólnopolski zlot członków klubu KIA 4x4 1 W trakcie zlotu klubowicze będą mieli okazję podziwiać przepiękne mazurskie widoki oraz sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia samochodu w przygotowanych konkurencjach. W czasie weekendowego zlotu nie tylko będzie można spędzić czas z rodziną, ale także wymienić doświadczenia z posiadaczami takich samych samochodów. Ważne jest też, że będzie z kim porozmawiać o konkretach: zapytać kolegów, czy przedstawicieli firmy o praktyczne porady. Będzie można coś podpatrzeć, także samodzielnie wypróbować, poczuć jaka jest różnica między jazdą seryjnym a przebudowanym autem. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki a dla najlepszych atrakcyjne nagrody.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w zlocie znajdą więcej szczegółów na stronie www.kia-4x4.pl

Klub miłośników samochodów KIA z napędem na cztery koła rozpoczął swoją działalność w 2007 roku. Do klubu mógł i może się zapisać każdy posiadacz Sorento, Sportage'a czy Retony, niezależnie od rocznika auta, jego stanu czy wierności oryginałowi. Wystarczy wejść na stronę www.kia-4x4.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy a następnie przesłać go na adres 4x4@kia.pl. Każdy członek klubu otrzymuje imienną kartę członkowską, która upoważnia do zniżek na usługi serwisowe w autoryzowanych warsztatach KIA Motors Polska, zniżek na oryginalne części zamienne oraz do udziału w planowanych ogólnopolskich zlotach członków klubu Kia 4x4 oraz posiadaczy samochodów Kia z napędem na cztery koła.

II ogólnopolski zlot członków klubu KIA 4x4 2 Pierwszy zlot członków klubu KIA odbył się w czerwcu ubiegłego roku w Bieszczadach. Wzięło w nim udział blisko 100 osób i ponad 40 samochodów Soretno i Sportage. Spotkania miłośników rodzinnego off-roadu staną się już wkrótce tradycją w firmie KIA Motors Polska. Każdego roku firma organizować będzie dla swoich klientów i klubowiczów imprezy integracyjne, w czasie których uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do wspólnego pokonywania terenowych przeszkód, ale również do spotkań w miłym, przyjacielskim gronie. "Jestem przekonany, że zloty członków klubu Kia 4x4 staną się sposobem na realizowanie wspólnej pasji, jaką jest aktywny wypoczynek i poznawanie walorów użytkowych samochodów z napędem 4x4" - mówi Wojciech Szyszko, Dyrektor Zarządzający Kia Motors Polska.

Źródło: KIA