Już po III zlocie członków klubu KIA 4x4

Już po III zlocie członków klubu KIA 4x406.05.2009
Przy pięknej pogodzie w dniach od 24-26 kwietnia odbył się w Karpaczu trzeci już zlot użytkowników samochodów KIA z napędem 4x4. Aby wziąć udział w Zlocie wystarczy być posiadaczem Sportage, Sorento lub innego modelu KIA 4x4 i być członkiem klubu.

Już po III zlocie członków klubu KIA 4x4 1Do Karpacza przyjechało 195 osób. Z roku na rok Zloty KIA 4x4 cieszą się coraz większym powodzeniem. Organizowane są w bardzo atrakcyjnych turystycznie okolicach, a ich program za każdym razem dostarcza wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych.

W 2007 roku klubowicze spotkali się w Bieszczadach. Rok później na Mazurach. Tym razem organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjną widokowo trasę w okolicach Karpacza i Jeleniej Góry, której kulminacyjnym punktem był wjazd na Górę Szybowcową, skąd roztacza się piękny widok na całe Karkonosze.

Już po III zlocie członków klubu KIA 4x4 2 Resztę atrakcji przygotowali „mieszkańcy” Western City. Były zawody strzeleckie, napad na bank, pokazy jazdy konnej, tańców , jazda na byku i wiele innych konkurencji rodem z filmów z Johnem Waynem. Wieczorem dla uczestników wystąpił kabaret PAKA.

Członkowie Klubu nawiązują pomiędzy sobą stałe kontakty, planują wspólne podróże i wymieniają się praktycznymi informacjami na temat swoich samochodów. Następny zlot za rok, chociaż klubowicze chcieliby spotykać się na takich imprezach częściej......

Źródło: KIA Motors Polska