W salonach KIA trwa atrakcyjna letnia promocja

W salonach KIA trwa atrakcyjna letnia promocja27.06.2005
Firma KIA Motors Polska ogłosiła letnią promocję związaną z zakupem modeli: Carnival, Sportage i Sorento. Zbliża się lato, okres urlopów i aktywnego wypoczynku, dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów KIA wzbogaciła ofertę o atrakcyjne prezenty ...

Firma KIA Motors Polska ogłosiła letnią promocję związaną z zakupem modeli: Carnival, Sportage i Sorento. Zbliża się lato, okres urlopów i aktywnego wypoczynku, dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów KIA wzbogaciła ofertę o atrakcyjne prezenty, które przydadzą się na wakacjach każdemu kierowcy i jego rodzinie.

W salonach KIA trwa atrakcyjna letnia promocja 1 Klient, który zdecyduje się na zakup Carnivala, Sportage lub Sorento otrzyma teraz dodatkowo do swojego samochodu bagażnik dachowy firmy THULE, zestaw nawigacyjny firmy TomTom GO i atrakcyjny rabat cenowy. Oferowana nawigacja zawiera zainstalowane na twardym dysku dokładne mapy Polski i Europy z uwzględnieniem numeracji budynków oraz informacji o tysiącach miejsc użyteczności publicznej. Komendy głosowe i menu są zawsze w języku polskim, bez względu na to czy podróżujemy po Polsce czy Europie. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru jednego z ponad 30 języków. Klient, który zdecyduje się na zakup Carnivala, Sportage czy Sorento będzie mógł wykorzystać swój system nawigacji również jako profesjonalny zestaw głośnomówiący, łączący się z telefonem komórkowym przy pomocy Bluetootha.

Promocja ogłoszona przez KIA Motors Polska związana jest dodatkowo z wysokim rabatem, który otrzyma każdy klient decydujący się na zakup Carnivala, Sportage czy Sorento, niezależnie od tego czy wybierze model z rocznika 2004 czy 2005. Upust sięga nawet 32 900 (dotyczy Sorento z rocznika 2004). Do tego wystarczy odebrać z salonu wspomniany system nawigacji oraz bagażnik dachowy i można ruszać swoją KIA na wakacje!.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem klientów, firma KIA Motors Polska postanowiła przedłużyć do końca wakacji letnią promocję na Sorento, Sportage i Carnivala. W salonach czekają na klientów bagażniki dachowe, nawigacje satelitarne oraz atrakcyjne upusty cenowe.

Źródło: KIA