Super oferta KIA FINANCE/EFL na lato

Super oferta KIA FINANCE/EFL na lato01.07.2005
Zaczęło się lato. Wszyscy myślą o rozpoczętych wakacjach, pięknej plaży, błękitnym bezchmurnym niebie i lazurowym morzu. Każdy chciałby wybrać się na wymarzony urlop nowym autem, które teraz może mieć po minimalnych kosztach i praktycznie od ręki ...

Zaczęło się lato. Wszyscy myślą o rozpoczętych wakacjach, pięknej plaży, błękitnym bezchmurnym niebie i lazurowym morzu. Każdy chciałby wybrać się na wymarzony urlop nowym autem, które teraz może mieć po minimalnych kosztach i praktycznie od ręki - to idea nowej promocji leasingu w KIA FINANCE pod nazwą LEASING WAKACYJNY, która właśnie się rozpoczęła i będzie trwać do 31 sierpnia 2005. To najlepsza i najbardziej czytelna oferta na rynku. Dzięki niej z pewnością Kia zwróci uwagę klientów na ofertę leasingu nowych aut osobowych.

Najważniejsze i niepodważalne korzyści promocji to:
1. 0% pierwszej wpłaty dla wszystkich, wystarczy ubezpieczyć auto na cały okres trwania umowy.
2. Mikroraty na lato, gdzie klient w miesiącach wakacyjnych płacił będzie wyłącznie część odsetkową raty.
3. Podpisanie umowy w 1 godzinę dzięki uproszczonym procedurom, wystarczą trzy podstawowe dokumenty firmy.
4. Limit VAT większy o 1000 zł, tylko podpisanie umowy leasing auta osobowego w okresie do 21 sierpnia, daje możliwość większego odliczenia. Auto kupione w kredycie lub za gotówkę objęte jest odliczeniem na dotychczasowych zasadach, z limitem o tysiąc złotych mniejszym.
5. OC,AC, NW i Assistance już od 3,84% rocznie to najatrakcyjniejsze wieloletnie pakiety ubezpieczeniowe na rynku.

Źródło: KIA