Przedpremierowa, publiczna odsłona Klasy C

Przedpremierowa, publiczna odsłona Klasy C26.03.2007
Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny kilkuset gości powitało w salonie Mercedesa w Warszawie śledząc z zapartym tchem finał konkursu na Kobietę Roku Magazynu Glamour. W przepięknej scenografii w odcieniach czerni, srebra i purpury zgromadziły się gwiazdy ...

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny kilkuset gości powitało w salonie Mercedesa w Warszawie śledząc z zapartym tchem finał konkursu na Kobietę Roku Magazynu Glamour. W przepięknej scenografii w odcieniach czerni, srebra i purpury zgromadziły się gwiazdy estrady, showbiznesu, biznesu i mediów. Cichą gwiazdą Mercedesa była nowa Klasa C, która przedpremierowo pokazała się publiczności.

Przedpremierowa, publiczna odsłona Klasy C 1 Konkurs Glamour ma już kilkuletnią tradycję w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Czytelniczki pisma głosują na kobiety, które stały się dla nich największą inspiracją w minionym roku. Redakcja Polska nominowała kobiety w 6 kategoriach, ostateczny wybór pozostawiając czytelniczkom. Wszystkie nominowane panie przybyły na galę w limuzynach z trójramienną gwiazdą na masce.

W kategorii "Aktorka" zwyciężyła śliczna i utalentowana Małgorzata Kożuchowska, pozostawiając bez tytułu Magdalenę Cielecką, Katarzynę Herman, Joannę Liszowską i Magdalenę Szejbal. W kategorii "Kreatywna w Biznesie" zdecydowanie wygrała Kayah (pokonując Annę Brzozowską, Gosię Baczyńską, Anetę Kręglicką oraz Warynię Grelę/ Agnieszkę Łukasik), której nagrodę, Srebrny Pierścień, wręczył znany ekonomista prof. dr Witold Orłowski. W kategorii "Wejście w stylu Glamour" zdecydowanie triumfowała Aleksandra Kwaśniewska, która obiecała, że jej ewentualne wyjście też odbędzie się w stylu glamour (nominowane w tej kategorii to Jowita Budnik, Edyta Herbuś, Agnieszka Radwańska i Dorota Masłowska). Królową kategorii "Showbiznes" została występująca w oszałamiającej czerwonej kreacji Kinga Rusin (przed Anią Dąbrowską, Beatą Sadowską, Reni Jusis i Katarzyną Kwiatkowską). Oczekiwana przez wszystkich gości Gali "Gwiazda Zagraniczna", Kylie Minogue, nie dotarła do salonu Mercedesa, ale ponoć już niedługo będziemy mieli okazję obejrzeć i posłuchać jej w Polsce.

Ukoronowaniem wieczoru był wybór "Kobiety Glamour". W ostatniej amerykańskiej edycji Kobiety Roku Glamour zwyciężyła Sandra Bullock, natomiast w Polsce Kobietą Roku Glamour została …. Joanna Brodzik! Serdecznie gratulujemy pani Joannie, natomiast wszystkim pozostałym paniom nominowanym w tej kategorii, czyli Anji Rubik, Kayah, Kasi Figurze i Ani Przybylskiej życzymy dalszych sukcesów i mamy nadzieję gościć Was za rok!

Przedpremierowa, publiczna odsłona Klasy C 2 Galę prowadził z właściwą sobie elegancją Oliver Janiak, dręczony tu i ówdzie przez Kazimierę Szczukę. Jedną z wielu atrakcji wieczoru był kosmiczno-romantyczny pokaz mody "Biała kolekcja 2007. Maciej Zień dla Glamour" oraz …. nowa Klasa C, która cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem niż wszystkie piękne panie zebrane w salonie Mercedesa. W końcu Mercedes to kobieta, i jeszcze jak glamour!

Bezpieczeństwo, komfort, dynamika: oto wyjątkowe cechy nowej Klasy C. Ta limuzyna imponuje wszechstronnością, przez co jest pierwszym samochodem, który w tak wysokim stopniu spełnia oczekiwania różnych grup docelowych. Dzięki liniom wyposażeniowym AVANTGARDE, ELEGANCE i CLASSIC Mercedes-Benz oferuje trzy odrębne modele, w których akcent kładzie się albo na komfort, albo na dynamikę. Wszystkie warianty modelowe mają jeden wspólny mianownik – najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Nowa Klasa C pojawi się w salonach Mercedes-Benz w weekend 14-15 kwietnia.

Źródło: DaimlerChrysler