Mercedes-Benz V-Class z dynamicznym duchem

Mercedes-Benz V-Class z dynamicznym duchem22.02.2023
Specjalizująca się w modernizacjach Mercedesów z segmentu vanów niemiecka firma VANSPORTS zaprezentowała właśnie model Mercedes-Benz V 300 d VP Spirit Mk II.

Powszechnie wiadomo, że vany klasy premium pod względem komfortu jazdy i dynamiki nie ustępują już swoim konwencjonalnym odpowiednikom typu notchback i kombi. Mercedes-Benz Klasy V zdobył pod tym względem pozycję lidera rynku w segmencie vanów.

Znani z wieloletniego doświadczenia w modernizacji i personalizacji samochodów dostawczych Mercedes specjaliści z VANSPORTS.DE wzbogacają Klasę V, Vito, Citan, Sprinter i podobne pojazdy o odpowiednie, sportowe, stylowe stroje i dynamizującą technologię zawieszenia. Taką przemianę przeszedł przedstawiony na zdjęciu V 300 d w aktualnej serii 447.

Mercedes-Benz V 300 d VP Spirit Mk II

Klasa V Tourer w wyrafinowanym kolorze obsydianowej czerni metalicznej o kompaktowym rozstawie osi została podniesiona przez techników VANSPORTS za pomocą zestawu aerodynamicznego VP Spirit Mk II zaprojektowanego przez ich wewnętrznych stylistów: Przednia warga spoilera na przodzie Klasy V nadaje sportowy wygląd, podczas gdy progi boczne tworzą drapieżną linię boczną.

VANSPORTS.DE wzbogacił aerodynamiczny tył V 300 d o sześcioczęściowy fartuch tylny. Dzięki inteligentnej, modułowej strukturze, fartuch ten umożliwia nieograniczone zastosowanie każdego zaczepu przyczepy.

Aerodynamiczne obręcze ze stopu VAED 9x20 cali ET45 2 firmy VANSPORTS obracają się w otworach kół furgonetki VP Spirit. Obręcze te są również dostępne w jaśniejszym wykończeniu polerowanym na wysoki połysk w kolorze antracytowym, jako alternatywa dla przedstawionego tu kontrastowego czarnego wykończenia polerowanego na wysoki połysk.

Mercedes-Benz V 300 d VP Spirit Mk II

Opony Continental Sport Contact w rozmiarach 245/40R20 na przedniej osi i nawet 275/35R20 na osi napędowej zapewniają doskonałą przyczepność mechaniczną V 300 d, imponująco napędzanego 2,0-litrowym silnikiem wysokoprężnym twin-turbo o mocy 237 KM i 500 Nm.

Sportowe zawieszenie VANSPORTS zapewnia minivanowi przyczepność do drogi, dzięki czemu jest on znacznie bardziej zwinny. Wynika to w dużej mierze z obniżenia środka ciężkości o około 30 milimetrów, co nie ma znaczącego wpływu na komfort jazdy tym wszechstronnym niemieckim samochodem.

Mercedes-Benz V 300 d VP Spirit Mk II

Wszystkie dodatkowe informacje o cenach i dostawie można uzyskać na stronie: www.vansports.de

Źródło: VANSPORTS