REKLAMA

Pożycz sobie nowego Mercedesa klasy M

Pożycz sobie nowego Mercedesa klasy M24.09.2009
SIXT rent a car, międzynarodowa sieć wypożyczalni samochodów, jako pierwsza wypożyczalnia sieciowa w Polsce, poszerzył swoją ofertę o nowego, ekskluzywnego Mercedesa klasy M. Jest to nowoczesny SUV o wyrazistych i opływowych kształtach.

Oferowany przez SIXT model jest nieco szerszy i dłuższy od swojego poprzednika. Zmieniono w nim także kilka elementów nadwozia dodając mu tym samym dynamiki. Wnętrze proponowanego ML 320 CDI, wykończono z dużym przepychem i dobrym gustem.

W opinii użytkowników, nowy ML jest pełnowartościowym, doskonale wykonanym autem terenowym, którego walory jezdne pozwalają czuć się w nim bezpiecznie, zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i terenowej.

„Mamy nadzieję, że nowy SUV marki Mercedes spełni oczekiwania naszych klientów poszukujących dużo wrażeń z jazdy. Naszą ofertę dedykujemy bardziej wymagającym użytkownikom, którzy potrzebują komfortowego auta nie tylko na służbowe podróże, ale także weekendowy wypoczynek poza miastem“ – mówi Paweł Reczyński, Prezes Zarządu SIXT rent a car Polska.

Źródło: Sixt rent a car Polska
REKLAMA