Mercedes CL po faceliftingu

Mercedes CL po faceliftingu01.07.2010
Najnowsza odsłona Mercedesa CL zadebiutuje oficjalnie jutro wieczorem podczas specjalnej imprezy dla mediów, która odbędzie się w Weybridge, siedzibie Mercedes-Benz World. Po premierze dla mediów Mercedes CL po faceliftingu ...

Najnowsza odsłona Mercedesa CL zadebiutuje oficjalnie jutro wieczorem podczas specjalnej imprezy dla mediów, która odbędzie się w Weybridge, siedzibie Mercedes-Benz World.

Mercedes CL po faceliftingu 1Po premierze dla mediów Mercedes CL po faceliftingu zostanie zaprezentowany publicznie na brytyjskim Goodwood Festival of Speed, w najbliższą sobotę i niedzielę.

Nie opublikowano jeszcze oficjalnych szczegółów technicznych dotyczących uaktualnionego modelu, jednak na holenderskiej stronie producenta pojawiły się pierwsze zdjęcia CL.

Pojazd ma przeprojektowany przód z światłami dziennymi wykonanymi w technologii LED, nowe felgi, boczne fartuchy, kratkę chłodnicy i inne elementy nadwozia. Napędzać go będzie stosowana dotychczas 6,2-litrowa jednostka V8, a nie nowy 5,5-litrowy silnik Mercedesa.

Źródło: Mercedes-Benz