REKLAMA

CGL45 - Mercedes GL według Carlsson Autotechnik

CGL45 - Mercedes GL według Carlsson Autotechnik12.09.2011
Znana firma tuningowa Carlsson Autotechnik zapowiedziała, że z okazji rozpoczynającej się jutro Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej IAA we Frankfurcie nad Menem przygotowała specjalną premierę. Będzie to ...

...autorska przeróbka Mercedesa GL, którą Carlsson nazwał CGL45.

CGL45 - Mercedes GL według Carlsson Autotechnik 1 Modyfikacje, jakie Carlsson wprowadził do Mercedesa GL polegały głównie na zmianach we wyglądzie zewnętrznym i wyglądzie kabiny pojazdu. Specjaliści z Carlssona podeszli poważnie do tematu optymalizacji nadwozia i wszystkie nowe komponenty testowali w tunelu aerodynamicznym.

ostatecznie CGL45 otrzymał poszerzone nadkola, nowy spojler przedni ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej LED, nową kratkę atrapy chłodnicy, nowy fartuch tylny i fartuchy boczne. Nie zabrakło także specjalnych, 22-calowych felg polakierowanych na kolor srebrny.

CGL45 - Mercedes GL według Carlsson Autotechnik 2 W Mercedesie GL wymieniono także układ wydechowy na nowy, z czterema, owalnymi końcówkami rur wydechowych.

We wnętrzu kabiny podświetlono progi drzwiowe i nałożono aluminiowe nakładki na pedały gazu, hamulca i sprzęgła oraz dodano liczne plakietki z logo tunera.

Carlsson nie ujawnił jeszcze ceny Mercedesa CGL45.

Źródło: Carlsson Autotechnik, opracowanie: BM
REKLAMA