MotoNews.pl

Nowy Nissan Micra wkracza do świata mody

25 kwietnia 2017

Kategoria | Rynek
Marka, model | ,
Nissan-Micra-Lifestyle 7

Klasyczna elegancja, nowoczesny design, niesamowita dbałość o wykończenie i fantastyczne rozwiązania kolorystyczne. Tu gdzie moda spotyka się ze sztuką jest też miejsce na technologię – Nissan Micra doskonale współgra ze światem najlepszych projektów i najnowocześniejszych trendów.

Nowy Nissan Micra to wyzwanie postawione standardom projektowania małych samochodów w zakresie stylistyki, komfortu i osiągów. Idealna, miejska propozycja od marki Nissan pokazuje, że efektowne i efektywne rozwiązania w zakresie projektowania i konstrukcji pojazdów mogą zaowocować stylowym autem pełnym inteligentnej technologii i zapewniającym niezapomniane wrażenia z jazdy. Nissan Micra piątej generacji oferuje funkcjonalność w najmodniejszym wydaniu!

Nissan Micra wchodzi do świata mody

Design nowego modelu i zaproponowane rozwiązania stawiające na oryginalność i indywidualność użytkowników przywołują naturalne skojarzenia ze światem mody i najlepszych projektantów. To dlatego nowego Nissana Micra można spotkać na najciekawszych wydarzeniach modowych. Importerzy marki w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech nawiązali współpracę z projektantami mody. Wpierają ich w realizacji celów związanych z pasją tworzenia unikalnych projektów i nowoczesnego designu.

Współpraca z Papillon

W Polsce Nissan Micra zainspirował m.in. projektanta Przemka Gibaszewskiego.  Jest współtwórcą marki Papillon, wybieranej często przez gwiazdy i prezentowanej na czerwonych dywanach. Łącząc nowoczesność z ponadczasową elegancją Przemek Gibaszewski stworzył kolekcję modowych propozycji, które mają w sobie zarówno klasę i oryginalność, jak i funkcjonalność. Bezpośrednią inspiracją był tu nowy Nissan Micra, a projektant nie ukrywa, że zarówno ostre linie nadwozia, jak i wyrazisty design oraz nowoczesne detale w połączeniu z inspirującą kolorystką samochodu bardzo dobrze współgrały z jego koncepcją projektów modowych.

Na uwagę zasługuje jeszcze jeden aspekt łączący modę i nowy model Nissana – możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez personalizację. Tak jak wybierając stylizację podkreślamy swoją osobowość, tak przy zakupie samochodu możemy wybrać jeden z wariantów personalizacji zarówno nadwozia, jak i wnętrza w oparciu o szeroki wachlarz zaskakujących i nowoczesnych kolorów. Nakładki dekoracyjne zderzaków, dodające dynamizmu boczne listwy czy kolorowe oprawy lusterek przyciągają uwagę i dodają nadwoziu oryginalności. Całości dopełniają 17-calowe felgi z eleganckimi kolorowymi wstawkami. Wnętrze nowego Nissana Micra można z kolei uatrakcyjnić poprzez wybór jednego z trzech wariantów kolorystycznych deski rozdzielczej, pokrycia foteli i kilku innych elementów kabiny.

Efektem współpracy pomiędzy producentem samochodu a Przemkiem Gibaszewskim jest kolekcję ubrań inspirowaną nowym modelem Nissana Micra. Można będzie ją zobaczyć po raz pierwszy już 22 kwietnia w Krakowie, na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską. Zostanie zaprezentowana w trakcie spotkania miłośników najciekawszych projektów modowych czyli tegorocznej edycji Fashion Square.

W kwietniu w Krakowie, a w czerwcu w Warszawie

W kalendarzu inspirujących, modowych wydarzeń pojawiają się w tym roku właśnie Fashion Square oraz Fashion Street. Znani polscy projektanci oraz prestiżowe międzynarodowe marki i profesjonalnie przygotowane pokazy mody, to wszystko jest ogólnie dostępne w ramach spotkania z modą 22 kwietnia w Krakowie oraz 17-18 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Nissan Micra, tak jak najlepsze propozycje projektantów, przełamuje konwenanse i świetnie współgra z fascynującym rytmem mody wielkich miast. To dlatego marka jest ekskluzywnym partnerem obu wydarzeń Fashion Square i Fashion Street. W trakcie spotkania z modą zaprasza na swoje stoisko. Będzie tam można nie tylko sprawdzić, jak nowy Nissan Micra inspiruje twórców mody. Będzie można pooglądać propozycje Przemka Gibaszewskiego. Będzie również można samemu – podczas jazdy testowej – przekonać się o tym, że nowy model Nissana Micra zasługuje na miano najbardziej stylowego miejskiego samochodu.

Zdjęcia: Nissan