MotoNews.pl

Leasing Hyundai – wybierz idealne auto

01 marca 2023

leasing-hyundai

Leasing auta i wynajem długoterminowy to oferta przeznaczona dla przedsiębiorców prowadzących własne firmy. Jeśli planujesz zakup nowego samochodu marki Hyundai do swojej floty, koniecznie sprawdź dostępne rozwiązania. Wybierz najlepszą opcję dla swojej firmy i ciesz się nowym pojazdem.

Kto może skorzystać z oferty leasingu?

Oferta leasingu jest przeznaczona dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju biznes prowadzisz oraz jak duża jest Twoja firma. Z takiej opcji finansowania samochodu może skorzystać nawet osoba samozatrudniona.

Jeśli nie wiesz, jaki samochód chciałbyś wziąć w leasing, Hyundai Kona może być doskonałym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Jest to komfortowy SUV, który świetnie sprawdzi się jako auto firmowe. W ofercie znajdziesz dwie wersje tego modelu z silnikami benzynowymi o pojemności 1.0 oraz 1.6. Perfekcyjny wygląd, bogate wyposażenie oraz doskonałe osiągi to cechy, które wyróżniają właśnie ten model.

Jak skorzystać z oferty leasingu?

Jeśli chcesz skorzystać z oferty leasingu, koniecznie dowiedz się, jak to zrobić. Wystarczy, że:

  • znajdziesz w ofercie swoje wymarzone auto,
  • zrobisz wstępną rezerwację wybranego modelu,
  • podpiszesz umowę, którą prześle Ci doradca,
  • odbierzesz pojazd od dealera.

Możesz także skorzystać z opcji dostarczenia Twojego samochodu pod wskazany adres, po wcześniejszym omówieniu szczegółów.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztowało auto w tej opcji finansowania? Jeśli interesuje Cię Hyundai Tucson leasing, cena takiego rozwiązania uzależniona jest od kilku czynników. To, ile wyniesie Twoja miesięczna rata, zależy przede wszystkim od tego, na jaki okres podpiszesz umowę, jaki będzie Twój wkład własny oraz za jaką kwotę będziesz chciał dokonać wykupu.

Wynajem długoterminowy – alternatywa dla leasingu

Innym sposobem finansowania nowego samochodu jest wynajem długoterminowy. Jest to opcja przeznaczona wyłącznie dla osób prowadzących własną działalność. Jeśli masz własną firmą i interesuje Cię wynajem długoterminowy, Hyundai to marka, którą powinieneś wziąć pod uwagę.

Wynajem długoterminowy różni się od leasingu przede wszystkim tym, że po zakończeniu umowy musisz zwrócić samochód. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy lubią często zmieniać auta i nie chcą ich kupować na własność.

Maksymalny okres, na który możesz podpisać umowę to 60 miesięcy. Przez ten czas będziesz płacić stałą miesięczną ratę, której wysokość jest niezależna od stóp procentowych. Możesz także liczyć na obsługę serwisową, której zakres będzie zgodny z pakietem, który wybierzesz. Klienci decydujący się na wynajem długoterminowy mogą również skorzystać z atrakcyjnych ofert ubezpieczenia oraz dodatkowych udogodnień, takich jak assistance czy Pakiet Opony.

Jeśli chcesz wybrać model Hyundai i30 na wynajem, zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie multisalon24.pl. Twoje wymarzone auto może być Twoje już za niewielką miesięczną opłatą.