REKLAMA

Volkswagen demonstruje swoje atuty

Volkswagen demonstruje swoje atuty08.03.2004
Ofensywa produktów Volkswagena widoczna jest przede wszystkim w klasie Golfa. Właśnie dla Golfów i cieszących się dużą popularnością Touranów pojawił się nowy silnik 2.0 FSI o mocy 150 KM (110 kW) ...

Na 74. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie Volkswagen pokazał po raz kolejny potencjał tkwiący w tej marce: na stoisku w hali numer 3 zaprezentowana została cała paleta modeli.

Volkswagen demonstruje swoje atuty 1 Obok samochodów produkowanych seryjnie pojawił się również najnowszy model studyjny zaprojektowany przez stylistów Volkswagena, który już teraz obudzi zapewne tęsknotę za latem.

Ofensywa produktów Volkswagena widoczna jest przede wszystkim w klasie Golfa. Właśnie dla Golfów i cieszących się dużą popularnością Touranów pojawił się nowy silnik 2.0 FSI o mocy 150 KM (110 kW), a znana już jednostka napędowa 2.0 TDI (103 kW / 140 KM) może teraz współpracować z nowoczesną automatyczną skrzynią biegów (DSG).

Powiększyła się rodzina samochodów MPV ze znakiem VW - nowy Caddy Life łączy w atrakcyjnej formie funkcjonalność z nowoczesnym stylem. To samochód dla każdego i na każdą okazję.

Ponadto na stoisku Volkswagena można zobaczyć Polo z silnikiem TDI o mocy 96 kW. Kolejna nowość to Rear Seat-Enterteinment dla Passata oraz nowe elementy wyposażenia Volkswagen Individual. Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje Multivana 2.5 TDI w wersji 4MOTION.

W Genewie pojawił się także Race Touareg z kierowcami: Juttą Kleinschmidt i Bruno Saby. Było można spotkać się z nimi podczas pierwszego dnia prasowego na stoisku Volkswagena.

Źródło: Kulczyk Tradex
REKLAMA