MotoNews.pl

Renault Wind Gordini zadebiutuje w Genewie

01 lutego 2011

Kategoria | Targi
Marka, model | ,
Renault Wind Gordini 3

Po Twingo Gordini R.S., Clio Gordini R.S. i Twingo Gordini nadszedł czas na model Wind. Ekskluzywna wersja Renault Wind Gordini zadebiutuje podczas najbliższej wystawy motoryzacyjnej w Genewie, która rozpocznie się 1 marca. Będzie to najlepiej wyposażony wariant modelu Wind w ofercie producenta.

Coupe-roadster ma typowe barwy „rodziny” Gordini, nadwozie polakierowano na niebieski kolor i zaopatrzono w dwa białe pasy biegnące wzdłuż pojazdu, od maski silnika po bagażnik. Oprócz tego Wind Gordini dysponuje 17-calowymi, czarnymi felgami z lekkich stopów, białymi obudowami lusterek bocznych, białymi wykończeniami kratki atrapy chłodnicy i tylnego skrzydła oraz błyszczącym, czarnym dachem. Wygląd uzupełnia plakietka z literą „G”

We wnętrzu znajdziemy specjalną tapicerkę z czarnej i niebieskiej skóry, niebiesko białe uchwyty na drzwiach, kierownicę obitą niebieską skórą z białymi paskami w górnej części oraz dźwignię zmiany biegów, otoczoną skórą w dolnej części i zakończoną metalową gałką z nazwą Gordini.

Zdjęcia: Renault