MotoNews.pl

Talisman – nowy duży sedan Renault

07 lipca 2015

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Renault Talisman 12

Renault prezentuje swojego najnowszego, dużego sedana. Renault Talisman to unikalne połączenie:

  • wyrazistego designu eleganckiej i smukłej sylwetki nadwozia,
  • przestronnego i klimatycznego wnętrza: duża ilość miejsca dla wszystkich pasażerów, przednie siedzenia o najwyższym standardzie w tej kategorii
    i bagażnik o imponującej pojemności 608 dm3 (zgodnie z normą VDA),
  • innowacji, które uprzyjemnią każdą podróż: 7-calowy wyświetlacz, R-Link 2 z ekranem nawet 8,7 cala, wyświetlacz Head-Up, jakość dźwięku klasy Surround BOSE i system wspomagania parkowania Easy Park Assist,
  • innowacji, które zapewnią intensywne doznania z jazdy: dzięki technologii Multi-Sense, która umożliwia wybór trybu jazdy, TALISMAN dostosowuje styl jazdy do upodobań kierowcy. TALISMAN jest jedynym samochodem w segmencie D, który łączy pracę systemu 4 kół skrętnych 4Control z układem Electronic Damper Control (sterowanym zawieszeniem). Nowy sedan Renault charakteryzuje się unikalnym zachowaniem na drodze – łącząc zwrotność i bezpieczeństwo oraz dynamikę i komfort jazdy.

Wśród atutów tego modelu należy wymienić także niskie koszty użytkowania oraz niski poziom zużycia paliwa i emisji CO2.

Renault Talisman będzie również dostępne w wersji kombi dysponującej wszystkimi atutami sedana. Nowy model przyczyni się do odnowienia i wzbogacenia oferty Renault w klasie premium. Talisman będzie produkowany w zakładzie w Douai.

Renault Talisman swoją publiczną premierę wraz z wersją kombi będzie mieć podczas salonu we Frankfurcie 17 września tego roku. Sprzedaż nowego sedana Renault ruszy w Europie pod koniec roku.

Zdjęcia: Renault