MotoNews.pl
REKLAMA

Tomasz Ossoliński projektuje dla Skody

25 września 2015

Kategoria | Rynek
Marka, model |
Skoda 2

Już niebawem eleganckie wnętrze odmienionej Skody Superb zaprezentuje swoje niepowtarzalne oblicze autorstwa Tomasza Ossolińskiego. Czego możemy spodziewać się w tym wyjątkowym aucie? Oczywiście stylu, najwyższej jakości materiałów i dbałości o detale, które są znakiem rozpoznawczym ekskluzywnych garniturów marki Tomasz Ossoliński.

Wybitny projektant czy – jak sam o sobie mawia – skromny krawiec? Kim jest Tomasz Ossoliński? Doskonała konstrukcja i łatwość budowania formy stały się dla niego podstawą tworzenia luksusowych garniturów szytych na miarę. Już w wieku 16 lat stworzył swoją pierwszą kolekcję ubrań, a jako 18-latek został głównym projektantem dużych zakładów odzieżowych.

Zdobyte doświadczenie i bogata wiedza o krawiectwie zaowocowały w 2005 roku stworzeniem własnej marki. Projekty Tomasza Ossolińskiego wielokrotnie pojawiały się na czerwonym dywanie, w tym na gali oskarowej.

– Autorski projekt wnętrza samochodu to dla mnie zupełnie nowe, ale zarazem bardzo inspirujące wyzwanie. W świecie zdominowanym przez masowość ludzie poszukują rzeczy zindywidualizowanych, wyjątkowych. Moje wnętrze Superba będzie odpowiedzią na te potrzeby. Połączy funkcjonalność limuzyny Skody z luksusowym stylem, doskonałymi materiałami i perfekcją wykonania charakterystyczną dla garniturów szytych na miarę – mówi Tomasz Ossoliński.

Design, komfort i funkcjonalność to słowa klucze do eleganckiego świata najnowszej Skody Superb. Jej stylowy i dynamiczny kształt to pełna emocji zapowiedź odświeżonej stylistyki wszystkich samochodów marki. Zaawansowane technologie i systemy multimedialne sprawiają, że ten samochód jest nie tylko stylową limuzyną, ale przede wszystkim funkcjonalnym samochodem.

Niepowtarzalne wzornictwo subtelnie przenika również do wnętrza auta. Każdy z czterech wariantów wykończenia i wyposażenia jest idealnym połączeniem maksymalnego komfortu oraz funkcjonalności – to przyjazna przestrzeń, która pozwala czerpać przyjemność z każdej podróży.

Począwszy od najwyższej jakości materiałów po nastrojowe oświetlenie, każdy z elementów podkreśla poczucie wyjątkowej elegancji.

 

Zdjęcia: Skoda
REKLAMA
REKLAMA