MotoNews.pl

Nowy Mercedes-Benz CLA i rockowa sobota w Warszawie

22 lipca 2016

Kategoria | Rynek
Nowy-CLA-w-Stacji-Mercedes 2

W sobotę, 23 lipca, od godz. 11.00 goście Stacji Mercedes będą mieli niebywałą okazję wystylizować się na gwiazdy rocka i uwiecznić swoje stylizacje na zdjęciach. Tego dnia w pawilonie zaparkują również gwiazdy marki. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie nowy Mercedes-Benz CLA Coupe, a ponadto, będzie można skorzystać z jazdy testowej modelem CLA Shooting Brake.

Mercedes-Benz CLA Coupe i CLA Shootnig Brake

Zmodernizowana wersja modelu Mercedes-Benz CLA Coupe swoją oficjalną premierę świętowała w Nowym Jorku na przełomie marca i kwietnia tego roku. Zaś odnowiony CLA Shooting Brake po raz pierwszy został pokazany publiczności podczas ceremonii wręczenia nagród Laureus World Sports Awards, która odbyła się w Berlinie w połowie kwietnia. Na przełomie czerwca i lipca pierwsze egzemplarze tych modeli pojawiły się nad Wisłą. Te gwiazdy naprawdę zachwycają.

Bardzo ekspresyjna i awangardowa stylizacja Mercedesów CLA i CLA Shooting Brake jest teraz jeszcze bardziej wyrazista. CLA i CLA Shooting Brake wyróżniają sportowe proporcje i dynamiczny język projektowania, zdefiniowany przez zmysłowo zaokrąglone kontury. W ramach liftingu projektanci Mercedes-Benz subtelnie doszlifowali wyrazisty design CLA i CLA Shooting Brake i sprawili, że te auta uwodzą. Przekonają się o tym wszyscy, którzy tego dnia odwiedzą letni pawilon.

Dodatkowe atrakcje w Stacji Mercedes

Prawdziwym gwiazdom muszą towarzyszyć zdjęcia, błysk fleszy i fotoreporterzy. Tego dnia w Stacji będzie dostępna dla odwiedzających fotobudka z rockowymi gadżetami. Goście letniego pawilonu będą mogli wystylizować się na gwiazdy rocka i uwiecznić wyjątkowe chwile na pamiątkowych fotografiach.