MotoNews.pl

Nowe Renault Koleos w świetle gwiazd

12 lipca 2017

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Renault-Koleos 4

Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda, Lidia Popiel, Aleksandra Nieśpielak, Pascal Brodnicki i Eric Stępniewski mieli okazję przetestować nowe Renault Koleos na Słowacji. Renault Polska zaprezentowało gościom swojego najnowszego SUV-a klasy wyższej. Model pojawi się w sprzedaży w Polsce już we wrześniu.

Goście mieli okazję przetestować auto wybierając jedną ze specjalnie przygotowanych tras na Słowacji lub prowadzących przez Austrię. Mogli także wypróbować zdolności terenowe auta pokonując tor off-road, obejrzeć pokaz koni na hipodromie, a wieczorem wysłuchać niezwykle nastrojowego koncertu Grażyny Szapołowskiej.

Nowe Renault Koleos – krótka charakterystyka

Nowe Renault Koleos to auto o długości 4,67 m i rozstawie osi 2,71 m. Gwarantuje to jedną  z największych przestronności w tej klasie. Ten prawdziwy SUV klasy wyższej jest połączeniem solidnego, atletycznego stylu z eleganckim, wyrafinowanym designem i komfortem właściwym dla limuzyny.

Samochód ma duży prześwit i oferuje uznaną technologię napędu na cztery koła All mode 4×4-i®. Pozwala ona wybrać jeden z trzech trybów (4×2, 4×4 Lock lub 4×4 Auto), które zapewniają jednakową swobodę poruszania się po różnych nawierzchniach. Nowe Renault Koleos to auto zapewniające eleganckie wnętrze i gwarantujące komfort na najwyższym poziomie. Zostało wyposażone w system multimedialny R-LINK 2 z ekranem dotykowym  o przekątnej 8,7” oraz dostępem do usług online.

Nowe Renault Koleos, obok modeli Talisman, Talisman Grandtour i Espace, jest przedstawicielem samochodów klasy wyższej w gamie Renault. Jednocześnie uzupełnia gamę crossoverów złożoną z modeli Captur i Kadjar. Jest to również kolejny model z gamy Renault, po modelach Espace, Talisman i Captur, oferujący wersję INITIALE PARIS wyrażającą kwintesencję know-how Grupy Renault pod względem elegancji, komfortu  i wyposażenia.