MotoNews.pl

Nissan Juke w wersji Raceline

07 maja 2018

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Nissan-Juke-Raceline 1

Nissan Juke to idealny samochód dla wszystkich, którzy chcą wyrazić swoją osobowość także poprzez umykającą stereotypom stylistykę pojazdu. Z myślą o osobach, dla których awangardowy design to jednak za mało, Nissan przygotował limitowaną edycję swojego miejskiego crossovera o nazwie Raceline. Specjalna wersja została wyposażona między innymi w dodatkowe elementy dekoracyjne nadwozia, które jeszcze bardziej podkreślają jego niebanalny wygląd.

Nissan Juke Raceline

W muskularnej i charakterystycznie wyprofilowanej sylwetce Nissana Juke tkwi olbrzymi potencjał do ciekawych personalizacji. Limitowana edycja modelu o nazwie Raceline może podbić serca osób ceniących sobie szybkość, dynamikę i spontaniczność. Model oferowany jest w dwóch kolorach nadwozia – białym perłowym lub czarnym. Uzupełnieniem są czerwone elementy zewnętrzne takie jak spoilery dachowe i listwy boczne nadające pojazdowi drapieżny wygląd.

„Na rynku samochodów trwa prawdziwy estetyczny wyścig do serca klienta. Nissan Juke w wersji Raceline ma szansę, by jeszcze mocniej rozbudzić emocje wszystkich użytkowników dróg. Niebanalną sylwetkę modelu, teraz wzbogaconą o dodatkowe elementy, docenią z pewnością osoby, którym bliskie są silne emocje i spontaniczność. Poza samym wyglądem Nissan Juke oferuje równie niebanalne wnętrze, a także zapewnia komfortową jazdę” – mówi Paweł Powalski, dyrektor komunikacji Nissan Sales CEE.

Nissan Juke w wersji Raceline został stworzony na bazie wersji N-Connecta, w której wyposażeniu znajdują się m.in. kurtynowe poduszki powietrzne, tempomat, system ostrzegający o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, przednie reflektory przeciwmgłowe, asystent zmiany biegu lub ułatwiający parkowanie system kamer 360 stopni.

Juke Raceline wyjedzie na ulice w dwóch wersjach silnikowych: DIG-T 115 lub DIG-T 190 Xtronic. Warto dodać, że w obu przypadkach kupujący mogą liczyć na specjalny rabat w wysokości 9400 złotych! To sprawia, że atrakcyjnego, bogato wyposażonego crossovera z edycji limitowanej można kupić już za 74 300 złotych.

Zdjęcia: Nissan