MotoNews.pl

Mobilny pokój z widokiem na jezioro – MINI Countryman Cooper S

05 września 2018

Kategoria | Premiery  Rynek Premium
Marka, model | ,
MINI-Countryman-Cooper-S 4

Sposób na wypoczynek, który jest jednocześnie komfortowy i blisko natury? MINI ma odpowiedź. Nocleg w namiocie na dachu samochodu to ciekawa alternatywa dla codziennej rutyny miejskiego życia. Teraz wszyscy miłośnicy podróży ceniący wolność i niezależność mogą zarezerwować nocleg w namiocie na MINI Countryman Cooper S nad malowniczym jeziorem Ułówki na Mazurach.

MINI Countryman Cooper S

MINI Countryman Cooper S z namiotem na dachu budzi ducha przygody. Nocleg pod gwiazdami oraz widok na mazurską przyrodę o poranku, to sposób na oryginalny wyjazd w stylu brytyjskiej marki. Mobilny pokój zaparkował na terenie Siedliska Morena zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ułówki na Mazurach.

Po nocy spędzonej nad brzegiem jeziora MINI Countryman Cooper S będzie doskonałym towarzyszem eksplorowania mazurskich bezdroży. Wszechstronny model zapewnia wygodę, a przestronny bagażnik pomieści potrzebne podczas wyjazdu bagaże. MINI Countryman Cooper S to jednak nie tylko funkcjonalność, ale też niezmienna frajda z jazdy. Dzięki inteligentnemu napędowi ALL4 samochód zainspiruje do zboczenia z utartych dróg i eksplorowania miejsc, o których inni mogą tylko pomarzyć. Napęd na cztery koła rozdziela moc pomiędzy przednią i tylną oś pojazdu. W efekcie niezależnie od nawierzchni i warunków panujących na drodze MINI Countryman Cooper S zachowuje optymalną trakcję, stabilny tor jazdy oraz dynamikę.

Specjalna wersja namiotu dachowego AirTop firmy AUTOHOME została zaprojektowana we współpracy z zespołem projektowym MINI. Zapewnia komfortowy nocleg dla dwóch osób. Namiot na dachu MINI Countryman Cooper S wyposażony jest w niezbędny sprzęt kempingowy: śpiwory, stolik z krzesełkami oraz czajnik. Goście mobilnego pokoju mogą korzystać ze wszystkich świadczeń oferowanych przez Siedlisko Morena.

Rezerwacja MINI Countryman Cooper S z namiotem na dachu dostępna na:

  • https://www.airbnb.pl/rooms/27821341
  • https://www.booking.com/hotel/pl/siedliskomorenastarejuchy.pl.html
Zdjęcia: BMW/MINI