MotoNews.pl

Rozpoczynają się światowe dostawy Lamborghini Urus S

27 stycznia 2023

Kategoria | Premiery  Rynek Premium
Lamborghini-Urus-S-2023

Rozpoczęły się dostawy na rynki całego świata nowego Lamborghini Urus S, następcy oryginalnego Urusa i siostry nowego Urusa Performante. Urus S jest potężny, wyrafinowany i wszechstronny na wszystkich drogach i w każdych warunkach: to super SUV o najwyższym stylu życia.

Lamborghini Urus S 2023

Urus S wprowadza specyficzne, wyrafinowane ulepszenia na froncie projektowym, które wzmacniają jego mieszankę sportowej osobowości i wyrafinowanego stylu, zapewniając, że jest niepowtarzalny w każdym otoczeniu.

W porównaniu z oryginalnym Urusem tym razem oferowany jest znacznie szerszy wybór kolorów i wykończeń, w tym obręcze kół, pakiety stylistyczne oraz detale wewnętrzne i zewnętrzne, co otwiera szeroki wachlarz możliwości personalizacji, począwszy od całkowicie stonowanego stylu, a skończywszy na całkowicie sportowym charakterze.

Nowy przedni zderzak o bardziej zgrabnych liniach zawiera płytę poślizgową ze stali nierdzewnej z matową czarną powłoką, uzupełnioną błyszczącymi czarnymi detalami na przednim grillu, zderzakach i progach bocznych: pięć kolejnych opcji konfiguracji pakietu stylizacyjnego obejmujących elementy w kolorze nadwozia, czarne z połyskiem i z włókna węglowego z błyszczącymi i matowymi wykończeniami, pozwala właścicielom wybrać preferowane kombinacje.

Lamborghini Urus S 2023 4

“To wymowny design Lamborghini Urus: podnosząc wygląd Urusa S, zrodzony z najbardziej sportowych proporcji w segmencie SUV-ów, podkreślamy jego stylowy, ale dynamiczny charakter i oferujemy naszym klientom większe możliwości personalizacji ich pojazdów”.

“Klienci mogą wybierać spośród ponad 60 kolorów nadwozia, a we wnętrzu pojawiły się nowe odcienie skór, które podkreślają wyrafinowane linie Urusa S, potwierdzając status Lamborghini jako firmy wyznaczającej trendy w zakresie kolorów i materiałów” – potwierdził Mitja Borkert, szef działu projektowania w Automobili Lamborghini.

Wybór kolorów i wykończeń wnętrza został całkowicie zmieniony. Nowe opcje Bicolore Sportivo i Bicolore Sophisticated posiadają nowe wykończenie Performante, z przeszyciami w nowym, specjalnym wzorze. Opcja Bicolore Sportivo zyskała jeszcze bardziej sportowy wygląd, dzięki świeżemu zastosowaniu kolorowych błysków.

Tymczasem skórzana tapicerka Sophisticated dual-color łączy czarną skórę z nowymi kontrastowymi opcjami kolorystycznymi, w tym wyrafinowanymi nowymi Blu Leandro (Leandro Blue) i Verde Aura (Aura Green), a także tan, kremowym i brązowym. Nowy Urus S daje klientom możliwość pełnego dostosowania pojazdu do ich indywidualnego stylu. Nowe kombinacje kolorów i wykończeń podkreślają doskonałe osiągi Urusa S, dając jednocześnie poczucie wypolerowanego, ponadczasowego luksusu.

Lamborghini Urus S 2023 8

Zużycie paliwa i wartości emisji Urus S i Urus Performante

Zużycie paliwa w połączeniu: 14,1 l/100 km (WLTP); Emisja CO2 łącznie: 320 g/km (WLTP)

Zdjęcia: Lamborghini