MotoNews.pl

Volvo C70 Inscription

08 listopada 2011

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Volvo C70 Inscription 3

Kabriolet Volvo C70 znów pojawia się na motoryzacyjnej scenie w nowej wersji Inscription. Inscription wyróżnia się kilkoma detalami, takimi jak: kratka atrapy chłodnicy polakierowana w kolorze nadwozia, 18-calowe, czarne felgi o srebrnych ramionach, światła do jazdy dziennej z diodami LED oraz specjalna tapicerka Sovereign Hide i pokryta skórą deska rozdzielcza.

Inscription będzie dostępny ze wszystkimi silnikami przewidzianymi dla Volvo C70: 5-cylindrowym, benzynowym T5 turbo o mocy 230 KM i maksymalnym momencie obrotowym 320 Nm, 2-cylindrowymi turbodieslami D4 o mocy 177 KM i maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm oraz D3 o mocy 150 KM i maksymalnym momencie obrotowym 350 Nm.

Klienci będą mogli zamówić Volvo C70 Inscription w kolorze czarnym, czarnym metalicznym lub białym.

We wnętrzu C70 Inscription znajdziemy: deskę rozdzielczą obitą skórą z przeszyciami w kontrastowym kolorze, czarną lub kalcytową tapicerkę Sovereign Hide, haftowane logo „Inscription” na zagłówkach foteli, specjalne dywaniki podłogowe i dźwignię hamulca ręcznego, kierownicę i gałkę dźwigni zmiany biegów z aluminiowymi wstawkami, sportowe pedały hamulca, gazu i sprzęgła ze wstawkami z aluminium oraz wykończoną aluminium konsolę środkową.

Volvo C70 Inscription zadebiutuje podczas Los Angeles Auto Show, które rozpocznie się już 16 listopada. W salonach sprzedaży pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Produkcję ograniczono do 2000 egzemplarzy rocznie.

Zdjęcia: Volvo, opracowanie: BM