MotoNews.pl

Infiniti M Black Bison według Wald International

14 listopada 2012

Marka, model | ,
Infiniti M Black Bison 7

Stadko „Bizonów” znów się powiększyło. Chodzi oczywiście o gamę produktową „Black Bison” znanej, japońskiej firmy tuningowej Wald International. Przypomnijmy, że w tym roku mieliśmy już okazję oglądać Mercedsa-Benz klasy S i CLS Black Bison, Toyotę Prius Black Bison, Porsche Panamera S Black Bison i Mercedesa CLS 63 AMG C218 Sports Line Black Bison. Jednak to nie wszystkie marki, jakie Wald International poddaje modyfikacjom w stylu „Black Bison” – w skład „stada” wchodzą na przykład także modele BMW, Jaguara i Infiniti.

Najnowsze dzieło japońskich tunerów to właśnie przeróbka samochodu tej ostatniej marki. Wald International pochwalił się bowiem właśnie zdjęciami Infiniti M Black Bison (w Japonii model ten sprzedawany jest pod nazwą Nissan Fuga).

Luksusowy sedan średniej wielkości zyskał pakiet komponentów poprawiających jego wygląd, ale klienci mogę także opcjonalnie poszerzyć go o dodatkowe „zabawki”.

Pakiet w podstawowej wersji kosztuje 4000 dolarów amerykańskich. A tę cenę przyszły właściciel może oczekiwać montażu nowego zderzaka przedniego o agresywnej stylistyce i ze sportowymi wlotami powietrza, ustawionego w płaszczyźnie pionowej oświetlenia do jazdy dziennej z diodami LED, poszerzonych fartuchów bocznych i nowego, wentylowanego zderzaka w tyle ze zintegrowanym dyfuzorem w stylu AMG.

Opcjonalnie można także zamówić do Infiniti M Black Bison spojlery na dachu i pokrywie bagażnika, zestaw nowych obręczy z lekkich stopów, nowe zawieszenie typu coilover oraz modyfikację układu wydechowego (dostępny jest w dwóch wersjach, każda o sportowym charakterze).

Zdjęcia: Wald International, opracowanie: BM