MotoNews.pl

Chelsea Jeep CJ300 według Kahn Design

07 maja 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Marka, model | ,
Jeep Defender 7

Brytyjski tuner Kahn Design przygotował coś specjalnie dla miłośników jazdy w terenie i letniej pogody – stuningowaną wersję Jeepa Wranglera o nazwie Chelsea Jeep CJ300. Model dostępny jest od razu w trzech wersjach kolorystycznych: pomarańczowej, szarej i białej.

Wranglery zostały zaopatrzone w nowe, indywidualne zaciski hamulcowe, atrapę chłodnicy z nową siatką, ksenonowe reflektory z ozdobnym „celownikiem”, laminowane owiewki, czarną klapkę wlewu paliwa, nowy układ wydechowy z końcówkami rur w stylu quad, nowe, boczne i tylne panele nadwoziowe, nowe chlapacze ze wzmocnionej gumy, obudowy lusterek bocznych w kolorze nadwozia, specjalną pokrywę na koło zapasowe i ozdobne plakietki Kahn Design. Pojazdy udekorowano także nowymi, 20-calowymi obręczami z lekkich stopów w kolorze satynowej czerni.

Wnętrze Jeepów wyposażono dość luksusowo. Tapicerkę foteli wykonano ze skóry z ozdobnymi przeszyciami tworzącymi wzór rombów. W wariantach o szarym i białym nadwoziu tapicerka jest czerwona i ma czarne, ozdobne akcenty, a w Jeepie pokrytym pomarańczowym lakierem fotele mają kolor czarny z kontrastowymi, czarnymi detalami. Konsola środkowa ma kolor nadwozia, tarcze obrotomierza i prędkościomierza są pomarańczowe, taki sam kolor ma osłona dźwigni zmiany biegów.

Wszystkie Jeepy w interpretacji Kahn Design to wersje „cabrio”, na rurowy szkielet można jednak oczywiście nałożyć miękki, tkaninowy dach.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM