MotoNews.pl

Dodge Dart SXT Special Edition

16 maja 2013

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Dodge Dart SXT Special 1

Dodge wprowadził właśnie do sprzedaży w USA model Dart w serii Special Edition i w edycji Rallye Apperance Group. Nowe pakiety są dostępne w modelach SXT i Limited.

Dodge Dart SXT Special Edition posiada wszystkie standardowe komponenty należące do listy wyposażeniowej SXT, łącznie z 2-litrowym, 4-cylindrowym silnikiem Tigershark o mocy 160 KM. Poza tym jednak może zaoferować przyszłym właścicielom: nową, czarną atrapę chłodnicy, przyciemnione reflektory, tylne światła z diodami LED, podwójne końcówki rur wydechowych, system Uconnect Voice Command z Bluetooth, kierownicę obciągnięta skórą, system utrzymywania stałej prędkości podróżnej, możliwość uruchomienia silnika za pomocą pilota, komputer pokładowy, system monitorowania ciśnienia w oponach, elementy podpodwoziowe poprawiające aerodynamikę nadwozia i samoprzyciemniające się lusterko wsteczne z mikrofonem.

Wersja Rallye Appearance Group wyróżnia się specjalnymi, czarnymi elementami w przedniej części nadwozia, plakietkami Rallye i 17-calowymi obręczami z lekkich stopów Hyper Black.

Dodge Dart Limited Special Edition może się natomiast pochwalić: fotelami obitymi tapicerką ze skóry nappa, podgrzewanymi siedzeniami z przodu, podgrzewaną kierownicą, wyścigowymi światłami tylnymi z diodami LED, 8,4-calowym ekranem dotykowym Uconnect z systemem nawigacji Garmin, dwustrefową klimatyzacją automatyczną i możliwością uruchomienia silnika za pomocą pilota.

Zdjęcia: Dodge, opracowanie: BM