MotoNews.pl

Mercedes-Benz ML63 AMG Inferno Black według TopCar

18 lipca 2013

Kategoria | TopCar  Tuning
Mercedes ML63 AMG 9

Rosyjskie firmy tuningowe słyną z dość obfitych pakietów modyfikacji i przeróbek “na bogato”, choć to pewnie raczej nie tyle kwestia gustu tunerów, co stylu preferowanego przez ich głównych klientów: miejscowych “nowobogackich”. Czasem jednak ich propozycje są całkiem ciekawe, zwłaszcza, jeśli biorą na warsztat modele marek znanych z elegancji – tak jak na przykład Mercedes-Benz.

Ostatnio pochodzący z Rosji tuner TopCar opublikował zdjęcia swojego najnowszego projektu, którym jest przeróbka Mercedesa ML 63 AMG. „Body kit”, który Rosjanie przygotowali dla niemieckiego super-SUVa nosi nazwę Inferno i rzeczywiście, jest mroczny, jak samo piekło. Mercedes-Benz ML63 AMG z pakietem Inferno ma poszerzone nadkola, nowy zderzak przedni o bardziej agresywnym wyglądzie niż komponent fabryczny; z większymi wlotami powietrza i horyzontalnie ułożonymi światłami do jazdy dziennej w górnej i dolnej części. Poza tym samochód wyposażono w nowe fartuchy boczne i nowy zderzak tylny z dyfuzorem. By mroczna stylizacja była kompletna, dodatkowo przyciemniono także szyby.

Wszystko razem prezentuje się zaskakująco przyjemnie, o czym nasi Czytelnicy mogą przekonać się sami oglądając galerię zdjęć umieszczoną poniżej.

Zdjęcia: TopCar, autoevolution.com, opracowanie: BM