MotoNews.pl

Hamann Mystere – wchodzi do sprzedaży

03 grudnia 2013

Kategoria | Hamann  Tuning
Hamann Mystere 7

Range Rover od lat kojarzy się z bardzo wyrazistym stylem i raczej luksusowym charakterem. Firma tuningowa Hamann postanowiła sprawić, że będzie się jeszcze bardziej wyróżniać z tłumu i na IAA we Frankfurcie, we wrześniu tego roku zaprezentowała własną interpretację modeli o nazwie Mystere. Teraz stuningowany SUV jest już dostępny dla klientów.

W przedni spojler samochodu wbudowano światła do jazdy dziennej z diodami LED. Maskę silnika wymieniono na egzemplarz wykonany w całości z włókna węglowego. Czteroczęściowy zestaw poszerzający nadwozie składa się z nowych fartuchów bocznych dodających autu 80 mm szerokości, przednich narożników wykonanych z kompozytu włókna węglowego GFK i nowych paneli narożników tylnych. Wygląd tyłu SUVa podkreśla także tylny spojler, w który wmontowano nowe końcówki rur wydechowych zaprojektowane specjalnie dla Range Rovera Mystere. Wykonano je z jednego bloku metalu.

Elektroniczny moduł obniża zawieszenie Hamanna Mystere o 40 mm. Pojazd udekorowano nowymi, 23-calowymi obręczami z lekkich stopów, na których zamontowano ogumienie Continental w rozmiarze 305/30/23.

W kabinie znajdziemy dodatkowe „smaczki” w postaci logo tunera na nakładkach na progi boczne i welurowych dywanikach. Tapicerka i detale wykończeniowe dopasowywane są zawsze do indywidualnych wymagań klienta. Może on wybierać między takimi materiałami, jak Alcantara, skóra, wykończenia podwójną warstwą ozdobnego lakieru, stal szlachetna, aluminium włókno węglowe i inne.

Zdjęcia: Hamann, opracowanie: BM