MotoNews.pl
REKLAMA

Nowe akcesoria BMW M Performance Parts

24 listopada 2014

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
BMW 13

Na Essen Motor Show 2014 (29.11-07.12) BMW zaprezentuje nowe akcesoria i części do montażu pozafabrycznego. Nowe BMW M Performance Parts nadadzą modelom BMW X3, X4, M3 i M4 jeszcze bardziej sportowego charakteru. W nowej ofercie znajdziemy opcje z zakresu stylistyki nadwozia i wnętrza, ale także akcesoria funkcjonalne, podnoszące osiągi, a także zapewniające więcej emocji z użytkowania aut BMW, jak np. służące do poprawienia brzmienia silnika i wydechu.

Podobnie jak wszystkie inne części i akcesoria z oferty BMW M Performance Parts, także te z nowej oferty wykonano w oparciu o dekady doświadczeń na torach wyścigowych i innowacyjne prace BMW M GmbH. Zaliczają się wszystkie do oferty BMW Original Accessories, spełniają najwyższe standardy jakościowe i w najmniejszym stopniu nie wpływają na warunki gwarancyjne obejmujące samochód, w którym je zamontowano.

Wśród nowych akcesoriów na szczególną uwagę zasługują kierownica M Performance z wyświetlaczem wyścigowym dla BMW M3 i M4, Power Kit dla BMW X3 i X4 30d zwiększający osiągi silnika o do 210 kW/285 KM oraz 600 Nm oraz specjalne układy wydechowe zapewniające o wiele bardziej rasowe brzmienie, w tym także dla BMW M3 i M4.

Zdjęcia: BMW
REKLAMA
REKLAMA