MotoNews.pl

SEAT Leon Cupra Orange, Black lub White Line

02 lutego 2015

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Seat Leon Cupra 6

SEAT wie, jak pokazać się na drodze od najlepszej strony. Leon Cupra wznosząc sportową wydajność i dynamiczny wygląd na nowy poziom sprawia, że każdy kierowca może poczuć się w nim jeszcze bardziej wyjątkowo.

SEAT w swoim najmocniejszym modelu Leon CUPRA 280 skupia się na osiągach, codziennej praktyczności i przyciągającym wzrok wyglądzie. Ta ostatnia cecha jest wpisana w geny marki i sprawia, że Leon jest mistrzem pierwszego wrażenia. Teraz design tego sportowca może wyróżniać się jeszcze bardziej dzięki pakietom Orange, Black lub White Line.

  • CUPRA ORANGE LINE – lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu, zaciski hamulców z logo CUPRA i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze Cup Racer Orange (niedostępne dla aut w kolorze Emocion Red).
  • CUPRA BLACK LINE – lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze czarnym, czerwone zaciski hamulców z logo CUPRA (niedostępne dla aut w kolorze Midnight Black).
  • CUPRA WHITE LINE – lusterka boczne, napis CUPRA, obramowanie osłony chłodnicy, boczne spojlery z tyłu i 19-calowe aluminiowe felgi lakierowane w kolorze białym, czerwone zaciski hamulców z logo CUPRA (niedostępne dla aut w kolorze Nevada White).

Pakiety dostępne są dla mocniejszej wersji Leona Cupra z 280-konnym silnikiem w równie wyjątkowej cenie 979 zł!

Zdjęcia: SEAT