MotoNews.pl

Nowy model studyjny Volkswagena na targach Consumer Electronics Show CES

30 grudnia 2015

Marka, model |
vw ces

W 2016 roku Volkswagen po raz kolejny weźmie udział w targach Consumer Electronics Show CES, odbywających się w Las Vegas w USA w dniach od 6 do 9 stycznia. Główny nacisk położono na najnowsze wynalazki z zakresu elektrycznych środków transportu oraz rozwiązania z dziedziny łączności między pojazdami.

Zobacz też: Volkswagen BUDD-e na CES 2016

Volkswagen zaprezentuje podczas targów CES nowy model studyjny dający wyobrażenie o tym, jak zmienią się samochody w najbliższych latach. Pojazd, który będzie święcił w Las Vegas swoją światową premierę otwiera nową erę w motoryzacji, w której możliwe stanie się korzystanie z dostępnych cenowo samochodów elektrycznych zdolnych do poruszania się na dalekie odległości.

Volkswagen przedstawi także nowe, innowacyjne funkcje związane z coraz większym zintegrowaniem samochodów z siecią i wynikające z tego korzyści dla użytkowników. W Las Vegas będą święciły ponadto swoją premierę nowe systemy multimedialne oraz systemy obsługi funkcji samochodowych. Volkswagen pokaże np. system multimedialny kolejnej generacji, który już niedługo znajdzie zastosowanie seryjne w modelach marki. W ten sposób nowe rozwiązania z koncepcyjnego Golfa R Touch (m. in. obsługa gestami) trafią do szerokiej palety produktów Volkswagena.

CES jest od lat uważane za wiarygodny barometr trendów w dziedzinie cyfryzacji i elektroniki.

Zdjęcia: Volkswagen