MotoNews.pl

I Zlot Mitsubishi już w połowie września

28 lipca 2016

Kategoria | Sport
Marka, model |
s-x-600

Między 16 a 18 września bieżącego roku polska filia Mitsubishi Motors organizuje dla wszystkich właścicieli samochodów Mitsubishi w Polsce I Zlot Mitsubishi. Impreza, dogodnie zlokalizowana w centrum Polski, jest odpowiedzią na oczekiwania posiadaczy całej gamy aut tej marki i ma na celu integrację jej miłośników w duchu sportowej rywalizacji, z którego słynie Mitsubishi. Na uczestników czekają liczne atrakcje.

I zlot Mitsubishi – co, gdzie, kiedy

I Zlot Mitsubishi  to impreza turystyczno-sportowa organizowana w malowniczej okolicy Zalewu Sulejowskiego, Spały i Tomaszowa Mazowieckiego. Okrągła, dwudziesta rocznica działalności firmy w Polsce nadaje temu spotkaniu szczególne znaczenie. Celem spotkania jest integracja entuzjastów samochodów Mitsubishi, zapoznanie ich z aktualną ofertą marki, będącej liderem technologii napędów 4×4 i dobra zabawa, związana z szeroko pojętą turystyką samochodową. Zlot jest pierwszą okazją dla fanów marki, by wspólnie spędzić weekend i odkryć mniej znane, urokliwe tereny Polski.

W programie nie zabraknie sportowej rywalizacji, z jakiej słynie marka spod znaku Trzech Diamentów. Każda z załóg będzie miała możliwość wyboru jednej z trzech tras, różniących się charakterem, nawierzchnią i zadaniami. Trasy prowadzą wśród lasów i licznych atrakcji turystycznych tego regionu.  Bazą zlotu jest pięknie położony hotel Magellan w Bronisławowie. Niepowtarzalną atrakcją będzie możliwość przetestowania wyjątkowych modeli Mitsubishi – L200 Monster i Pajero Adventure na emocjonującym torze terenowym. Obfitujący w atrakcje program zlotu obejmuje także zwiedzanie atrakcji turystycznych z przewodnikami, spotkania przy grillu oraz profesjonalną opiekę i zabawy dla dzieci. Gościem specjalnym zlotu będzie popularna aktorka i ambasadorka marki Anna Cieślak.

3 znakomite trasy i emocje za kierownicą Mitsubishi L200 Monster oraz Pajero Adventure

Załogi wszystkich tras będą startować i kończyć rywalizację w Hotelu Magellan w Bronisławowie, nieopodal Zalewu Sulejowskiego. Punktem wspólnym dla nich wszystkich jest miasteczko 4×4 Mitsubishi. Tam uczestnicy przesiądą się do specjalnie przygotowanych modeli Mitsubishi i pokonają terenowy tor przeszkód. 3 niezwykle ciekawe trasy opracowano z myślą o zainteresowaniach i oczekiwaniach posiadaczy wszystkich modeli Mitsubishi. Szlak turystyczny wytyczono na utwardzonej nawierzchni. Uczestnicy rywalizują tu dowolnym modelem Mitsubishi na zasadach rajdu turystycznego. Każda załoga będzie wykonywać zadania logiczne i sprawnościowe.

W programie także zwiedzanie interesujących obiektów i wyszukiwanie fotopunktów. Trasa sportowa, możliwa do pokonania dowolnym modelem Mitsubishi, prowadzi po utwardzonej nawierzchnia. Uczestnicy rywalizują na zasadach Sportowej Konkursowej Jazdy Samochodem (SKJS) z podziałem na klasy, według pojemności silnika i z pomiarem czasu. Trasa terenowo-turystyczna jest polecana wszystkim właścicielom SUV-ów (ASX, Outlander) 4WD i aut terenowych Mitsubishi takich, jak Pajero i L200. Prowadzi po twardych i luźnych nawierzchniach, takich jak szutry i piachy.  Oferuje uczestnikom sprawdzenie swych sił na próbach terenowych z pomiarem czasu lub jazdę na dokładność. Załogi rywalizują na zasadach rajdu turystycznego, odnajdują fotopunkty, zwiedzają zabytki i rozwiązują zadania.

Ruszyły zapisy

Aby zgłosić się do udziału w zlocie wystarczy wypełnić formularz na stronie www.zlotmitsubishi.pl. Bogaty pakiet startowy wraz z numerami, identyfikatorami i książkami startowymi, oferuje między innymi możliwość startu na jednej z trzech profesjonalnie przygotowanych tras, w tym KJS, możliwość przetestowania Mitsubishi L200 Monster i Mitsubishi Pajero Adventure na specjalnie przygotowanym terenowym torze przeszkód oraz uczestnictwa w licznych konkurencjach, zadaniach i zabawach z walką o cenne nagrody, gry i zabawy dla dzieci pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, spotkania przy grillu, koszulkę zlotową i pamiątkowe gadżety oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów z opieką przewodników.

Zdjęcia: Mitsubishi