MotoNews.pl

Limitowany Jeep Renegade Night Eagle II w sprzedaży w Polsce

05 grudnia 2016

Kategoria | Rynek
Marka, model | ,
jeep renegade night eagle-ii

Edycja limitowana Jeep Renegade Night Eagle II od ponad tygodnia jest dostępna w salonach dealerskich marki w Polsce. Nowa edycja bazuje na sukcesie komercyjnym poprzedniej limitowanej edycji Night Eagle I. Zaprezentowano ją rok temu podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie. Podkreśla stylistykę modelu Renegade specjalnym wyposażeniem wnętrza i eleganckimi elementami wykończenia nadwozia.

Jeep Renegade Night Eagle II – charakterystyka

Oparty na wersji wyposażenia Longitude, Jeep Renegade Night Eagle II wyróżnia się agresywnym wyglądem z charakterystycznymi elementami w kolorze czarnym z błyszczącym wykończeniem takich elementów jak 18″ aluminiowe obręcze kół, lampy przeciwmgielne, atrapa chłodnicy i logo Jeep. Wynik końcowy jest bardzo wyrazisty i idealnie pasuje do wyjątkowego charakteru modelu.

Standardowe wyposażenie modelu Jeep Renegade Night Eagle II obejmuje: skórzane koło kierownicy, system Uconnect z 5-calowym ekranem dotykowym, klimatyzację, deskę rozdzielczą z 3,5-calowym wyświetlaczem, tempomat i tylne czujniki parkowania.

Jeep Renegade Night Eagle II w nowych kolorach nadwozia jest równie ekscytujący wewnątrz. Dominują tam fotele pokryte elegancką czarną tapicerką Premium i czarne błyszczące elementy wykończenia.

Jeep Renegade Night Eagle II w Polsce

Na rynku polskim Night Eagle II klienci mają do wyboru dwa wydajne silniki benzynowe: 1.4 MultiAir o mocy 140 KM i 1.6 E-Torq o mocy 110 KM z napędem na przednie koła wyposażone odpowiednio w 6 i 5-biegową skrzynię manualną.

Renegade Night Eagle II jest dostępny w czterech kolorach nadwozia: czarny Carbon Black, biały Alpine White, szary Granite Crystal i czerwony Colorado Red.

W ramach promocji zimowej do każdego zakupionego samochodu Renegade Night Eagle II Klient otrzymuje w cenie komplet kół zimowych. Cztery 16″ obręcze kół z oponami zimowymi Goodyear oraz czujnikami ciśnienia TPMS.