MotoNews.pl

Porsche Driving Experience w Polsce – cała gama modelowa Porsche w naturalnych warunkach

21 kwietnia 2017

Kategoria | Rynek  Sport
Marka, model |
Porsche-Driving experience 3

Już pod koniec sierpnia tego roku miłośnicy sportowej jazdy będą mogli na miejscu, w Polsce, sprawdzić możliwości samochodów z gamy modelowej Porsche w ich naturalnych warunkach. Co to oznacza? Jazdę po torze wyścigowym i Porsche Driving Experience.

Porsche Driving Experience w Polsce

Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim na dwa tygodnie zamieni się w Porsche Driving Experience. W okresie od 25 do 31 sierpnia oraz od 3 do 9 września zaoferuje uczestnikom do dyspozycji 25 samochodów Porsche. Wykwalifikowani instruktorzy Porsche, nowa nitka toru oraz rozbudowana infrastruktura zapewnią dużo emocji, jakie towarzyszą poznawaniu samochodów marki z Zuffenhausen.

O torze Silesia Ring

Tor Silesia Ring to najnowocześniejsza tego typu inwestycja w Polsce. Jego długość wynosi 3636 m. Ma 15 zakrętów – 9 prawych i 6 lewych, od 12 do 15 metrów szerokości i prostą startową o długości aż 560 metrów.

Osobom zainteresowanym uczestnictwem w jazdach dodatkowych informacji udzieli najbliższe Porsche Centrum. Można je także znaleźć na stronie internetowej www.porsche.pl.

Zdjęcia: Porsche