MotoNews.pl

Fiat Fullback zdobył nową nagrodę w Rosji

11 maja 2017

Kategoria | Rynek
Marka, model | ,
Fiat-Fullback-Rosja 3

Pickup AWD Fiata zdobył tytuł Najlepszej Nowości (Best Newcomer) w kategorii samochodów dostawczych i pickupów. Wyróżnienie to jest kolejnym po nagrodzie „Pickup Truck of the Year 2017″ przyznanej modelowi przez francuskie pismo „4×4 Magazine”.

Co roku rosyjski magazyn Za Rulyom (Za Kierownicą) wybiera najlepsze nowe samochody, przyznając im nagrody Grand Prix. W tym roku, o tytuł Best Newcomer (Najlepszej Nowości), walczyły w sumie 53 nowe modele w 11 kategoriach.

Za Rulyom Grand Prix 2017 dla Fiata Fullback

Ogólnorosyjskie głosowanie w ramach konkursu „Za Rulyom Grand Prix 2017″ odbywało się od 1 marca do 15 kwietnia 2017 roku. W tym czasie, największy i najbardziej kompetentny skład sędziowski, który podjął się tego trudnego zadania (złożony z Czytelników magazynu Za Rulyom oraz strony internetowej ZR.ru) zdecydował, który z nominowanych samochodów zasługuje na tytuł Najlepszej Nowości Roku i zdobędzie nagrodę Złotego Pegaza.

Głosami ponad 15 000 Czytelników, którzy wzięli udział w konkursie, w kategorii samochodów dostawczych i pickupów tytuł Best Newcomer zdobył model marki Fiat Frofessional – Fullback. Samochód w głosowaniu online był oceniany pod kątem trzech kryteriów: wyposażenia, wzornictwa i funkcjonalności.

Wyróżnienie to jest kolejnym przyznanym Fullbackowi, który otrzymał już tytuł „Pick-up Truck of the Year 2017″ przyznany przez Czytelników francuskiego pisma „4×4 Magazine”.

Zdjęcia: Fiat