MotoNews.pl

Toyota Off-Road Festival – 3. zlot terenówek Toyoty

08 czerwca 2017

Kategoria | Rynek
top vtg

14 czerwca rusza 3. edycja Toyota Off-Road Festival, cyklicznej imprezy dla posiadaczy i fanów Land Cruiserów, Hiluxów, RAV4 oraz innych samochodów terenowych Toyoty. Czterodniowa impreza odbędzie się na Autodromie 4×4 we Włościejewkach.

Przez 4 dni właściciele samochodów terenowych Toyoty będą korzystać z uroków Wielkopolski, poruszając się po nowowytyczonych trasach off-roadowych według roadbooków. Imprezę urozmaicą rajdy rowerowe, spływy kajakowe, zabawa z poszukiwaniem pieczątek Adventure Trophy, a także biesiady przy ognisku i szkolenia na torze off-road. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować Toyotę C-HR, nowego crossovera z napędem hybrydowym lub benzynowym. Na pierwszy dzień zlotu zaplanowano szczególną atrakcję – spotkanie z podróżnikami Arkadym P. Fiedlerem, Piotrem Kulczyną i Jackiem Jarosikiem. Punktem kulminacyjnym sobotniego wieczoru będzie koncert zespołu Siostry Łotry. Już tradycyjnie na terenie autodromu zostanie zorganizowana także strefa wystawowa oraz strefa dla dzieci z animatorami.

Festiwal potrwa od środy 14 czerwca do niedzieli 18 czerwca na Autodromie 4×4 we Włościejewkach niedaleko Poznania. Organizatorem jest Land Cruiser Adventure Club. Więcej informacji i zapisy na stronie www.toyotaoffroadfestival.pl.

 

Zdjęcia: archiwum ComplexPR