MotoNews.pl

Ruszyły zamówienia na nowego Fiata 500X S-Design

20 czerwca 2017

Kategoria | Premiery
Marka, model | , ,
Fiat-500x 7

Fiat 500X S-Design to seria specjalna, która łączy nową koncepcję miejskiego sportowego charakteru i uwagi zwróconej na szczegóły. Wersja ta, zaprezentowana podczas ostatniego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, skierowana jest do dynamicznej i sportowej Klienteli, poszukującej samochodu o silnej, indywidualnej osobowości. Zbieranie zamówień ruszyło 5 czerwca br., ceny rozpoczynają się od 71 300 zł.

Sportowy i wyróżniający się wygląd Fiata 500X S-Design

Nadwozie 500X S-Design wyróżnia się wyjątkowym, matowym zielonym kolorem Alpi – dostępnym na zamówienie – i ekskluzywnymi oksydowanymi elementami takimi, jak listwy boczne, klamki drzwi, obudowa reflektorów tylnych i obudowy lusterek. Przyciemniane szyby tylne dodatkowo podkreślają elegancki wygląd, a w wersja Off-Road Look posiada w standardzie czarne relingi dachowe. Znaczek “X” w kolorze miedzi błyszczy na listwach bocznych. 17″ felgi aluminiowe Myron są oferowane w standardzie. Wyposażenie opcjonalne obejmuje ekskluzywne 18″ ozdobione dwukolorowymi akcentami czarne felgi, nadające 500X dynamiczny i wyjątkowy wygląd, rozpoznawalny na pierwszy rzut oka. Ciemne elementy odnajdujemy także we wnętrzu, na przykład na desce rozdzielczej, na listwach tunelu centralnego i panelach drzwi. Wewnątrz wyróżnia się specjalna tapicerka S-Design wykonana z tkaniny z wyszytym logo “500”. Wraz z S-Design niepowtarzalny design 500X został wzbogacony przez nowoczesne i sportowe akcenty.

Kompletna gama silników

Klienci 500X S-Design mogą wybierać spośród dwóch silników benzynowych – 1.6 E-Torq 110KM oraz 1.4 MultiAir 140KM. Wersja bazowa 500X S-Design wyposażona jest w silnik benzynowy: 1,6 e-Torq 110 KM. Do wyboru zostaje także 1,4 MultiAir 140 KM z manualną lub automatyczną skrzynią biegów DCT.

Globalna propozycja

Fiat 500X został zaprezentowany w 2014 r. i przedstawia nowy wymiar 500, gdzie dojrzały, elegancki i we włoskim stylu „sznyt” – niczym haute couture – prezentuje kwintesencję natury Fiata 500X – wygodnego, mocnego samochodu, będącego zawsze w pełnym kontakcie ze światem. Model ten jest sprzedawany w 100 krajach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, a rynek potwierdził jego sukces.

Kompaktowy crossover Fiata szybko zyskał ogromną popularność we Włoszech i w Europie, a nawet za oceanem. Nieprzypadkowo, 500X jest najlepiej sprzedającym się crossoverem we Włoszech od kwietnia 2015 r., zaledwie trzy miesiące po wprowadzeniu go na rynek, a dzisiaj nadal potwierdza swoją wiodącą rolę zarówno we Włoszech, jak i w Europie. Klienci będą mogli wybierać spośród wersji Off-Road Look, wyróżniającej się do specjalnymi zderzakami i osłonami ochronnymi, która jest dostępna z napędem 4×2 i Traction Plus lub 4×4 oraz wersji City Look, która jest najbardziej luksusowym wyrazem ducha metropolii.

FCA Bank dla nowej 500X S-Design

Ponadto, aby wesprzeć wprowadzenie na rynek nowej 500X S-Design, FCA Bank oferuje szeroki wybór kredytów oraz innowacyjnych i zindywidualizowanych usług leasingowych dopasowanych do potrzeb Klientów detalicznych, form lub flot, z dodatkową opcją szerokiego zakresu usług ubezpieczeniowych chroniących zarówno samochód, jak i osoby, które nim podróżują.

Zdjęcia: Fiat