MotoNews.pl

Mercedes GLE Coupe Brown & Orange w wykonaniu Carlex Design

25 maja 2023

Kategoria | Carlex Design  Premiery  Tuning
Mercedes-Benz-GLE-Coupe-Carlex-Design

Carlex Design, renomowany specjalista od tuningu samochodów luksusowych, z dumą prezentuje swoją najnowszą modyfikację kultowego modelu Mercedesa GLE Coupe. Ta ekskluzywna edycja umożliwia klientom personalizację swojego samochodu, łącząc wykwintne wykończenie z dynamicznym stylem.

Mercedes-Benz GLE Coupé – BESPOKE CONVERSION BY CARLEX DESIGN

Mercedes GLE Coupé – jeden z najpopularniejszych SUV-ów coupé na rynku – już sam w sobie oferuje imponujące osiągi i estetykę. Carlex Design postanowił podnieść go na jeszcze wyższy poziom, wprowadzając unikalne akcenty, które przyciągają uwagę i sprawiają, że samochód wyróżnia się na drodze.

Mercedes Benz GLE Coupe Carlex Design 8

Już na pierwszy rzut oka widać, że Carlex Design skoncentrował się na połączeniu luksusu i sportowej elegancji. Zewnętrzna modyfikacja pojazdu obejmuje podwójny kolor nadwozia, w którym brązowa, górna część harmonijnie łączy się z pomarańczowym, dolnym akcentem, podkreślając tym samym dynamiczny charakter samochodu. GLE Coupé, wyposażony w unikalne, 22-calowe, kute felgi Carlex Design, zyskał wyrazisty charakter. Emblematy Carlex Design, umieszczone na karoserii, potwierdzają doskonałą jakość i unikatowość realizacji.

Mercedes Benz GLE Coupe Carlex Design 10

Wnętrze samochodu zostało całkowicie przeprojektowane, aby zapewnić połączenie najwyższej jakości, luksusu i komfortu. Nowa tapicerka, utrzymana w brązowym i pomarańczowym kolorze z subtelnymi, czarnymi akcentami, doskonale współgra z nadwoziem pojazdu. Od deski rozdzielczej po podsufitkę każdy detal został starannie wykonany: podsufitka, wykonana z wysokiej jakości Alcantary, nadaje całości elegancki i luksusowy wygląd, a metalowe emblematy Carlex Design, umieszczone na przednich fotelach, są wyrazem wyszukanego stylu.

Mercedes Benz GLE Coupe Carlex Design 1

Kierownica, obszyta gładką i perforowaną skórą, stanowi idealne dopełnienie wnętrza, podkreślając sportowy charakter samochodu. Każdy element został starannie przemyślany i wykonany z najwyższą dbałością o detale, aby zapewnić kierowcy i pasażerom wyjątkowe doznania podczas podróży.

Mercedes Benz GLE Coupe Carlex Design 9

Modyfikacja GLE Coupé od Carlex Design harmonijnie łączy luksus, doskonały styl oraz sportowe osiągi. Jest to idealny wybór dla klientów, którzy pragną wyróżnić się na drodze, doceniają oryginalność oraz niezwykłą precyzję wykonania.

Źródło: Carlex Design