DS Automobiles na Salonie Samochodowym w Paryżu

DS Automobiles na Salonie Samochodowym w Paryżu01.10.2018
Oprócz światowej premiery DS 3 Crossback podczas Salonu Samochodowego marka DS rozpocznie przyjmowanie zamówień na ten model, a także na jego limitowaną edycję inauguracyjną DS 3 Crossback La Premiere.

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu francuska marka DS Automobiles zaprezentuje w ramach światowej premiery cztery w pełni zelektryfikowane modele:

  • DS 3 CROSSBACK, SUV w stylu high-tech oraz jego w 100% elektryczną wersję DS 3 CROSSBACK E-TENSE,
  • DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 z hybrydowym benzynowym układem napędowym o dużej mocy,
  • DS E-TENSE FE 19, w 100% elektryczny jednomiejscowy bolid z mistrzostw FIA Formuły E w nowych barwach wyścigowych na sezon 2018/2019,
  • DS X E-TENSE, w pełni elektryczny dreamcar, wizja luksusowego samochodu marzeń w 2035 roku by DS.

Oprócz światowej premiery DS 3 CROSSBACK podczas Salonu Samochodowego marka DS rozpocznie przyjmowanie zamówień na ten model, a także na jego limitowaną edycję inauguracyjną DS 3 CROSSBACK LA PREMIÈRE.

DS 3 Crossback
DS 3 Crossback

Ponadto DS Automobiles pokaże nową limitowaną edycję DS 3 FOREVER, która uzupełnia nową gamę DS 3. Gama dysponuje zmodyfikowaną elektroniką, która umożliwia wprowadzenie nowych, zaawansowanych technologicznie systemów.

Ekskluzywne stoisko DS usytuowane w pawilonie nr 1 centrum targowego Parc des Expositions przy Porte de Versailles zaprasza odwiedzających do wejścia w świat modeli marki. Wystarczy pójść za grą świateł LED rozmieszczonych wzdłuż trasy zwiedzania i znakami E-TENSE (E-TENSE jest oznaczeniem wszystkich zelektryfikowanych wersji modeli DS), aby dowiedzieć się wszystkiego o teraźniejszości i przyszłości DS. Zapraszamy od 4 do 14 października w Paryżu.

Źródło: DS Automobiles