Po raz pierwszy w Polsce: premiera Opla Insignii GSi na targach Fleet Market

Po raz pierwszy w Polsce: premiera Opla Insignii GSi na targach Fleet Market16.11.2017
Już w środę 22 listopada, wszyscy odwiedzający Fleet Market 2017, targi odbywające się na terenie hal EXPO XXI w Warszawie, będą mieli okazję zapoznać się z całą paletą tegorocznych nowości marki Opel. Główną atrakcją będzie Opel Insignia GSi.

Polska premiera tej sportowej maszyny dla koneserów będzie miała miejsce na stoisku marki Opel, w hali nr 1 o godzinie 10.30, tuż po jej niedawnym światowym debiucie na Salonie Motoryzacyjnym IAA we Frankfurcie.

„Nowa Insignia to jeden z kluczowych modeli w gamie marki Opel. Po wprowadzeniu w tym roku na polski rynek kolejnych wersji tego flagowego modelu – Grand Sport, kombi Sports Tourer oraz uterenowionej Country Tourer – nie zwalniamy tempa.” — powiedział Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Opel Poland. „Teraz nadszedł czas na premierę Insignii GSi, czyli sportowej wersji dla klientów oczekujących czegoś specjalnego. Przyjmowanie zamówień na ten wyjątkowy samochód rozpoczniemy jeszcze w listopadzie.” – dodaje Mieczkowski.
Opel Insignia GSi

Na stoisku firmy Opel w hali głównej będzie można zapoznać się również z pozostałymi tegorocznymi nowościami marki. Obok premierowej Insignii GSi z pewnością dużym zainteresowaniem odwiedzających będą się także cieszyć, od niedawna dostępne na polskim rynku, pozostałe wersje nowej Insignii – Grand Sport oraz Sports Tourer. Opel zadbał też o atrakcje dla fanów modnych crossoverów, którzy będą mogli zobaczyć dwie najnowsze propozycje marki w tym segmencie rynku, czyli miejskiego Crosslanda X oraz kompaktowego SUV-a Grandlanda X.

Kolejne niespodzianki czekają na odwiedzających halę nr 3, w której będzie znajdować się specjalne stoisko marki Opel dedykowane samochodom dostawczym. Jego główną atrakcją będzie polska premiera luksusowego minibusa Opla – modelu Vivaro Tourer, która odbędzie się o godz. 12:30. Ponadto goście targów będą mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą pozostałych modeli samochodów dostawczych marki: Oplem Combo z zabudową izotermiczną, przystosowanym do przewozu towarów wymagających przechowywania w niskich temperaturach, praktycznym vanem Vivaro w wersji L2H2 z zabudową szafkową, a także Oplem Movano w wersjach z wywrotką, z napędem 4x4 oraz 9-osobowym minibusem.

Źródło: Opel