MotoNews.pl

Nowy Peugeot 508 First Edition – limitowana seria

08 marca 2018

Kategoria | Premiery  Targi
Marka, model | ,
Peugeot-508-First-Edition 7

Peugeot zaprezentował na Salonie Samochodowym w Genewie nowego Peugeot 508. Po raz pierwszy przedstawił również ekskluzywną serię, która będzie oferowana w limitowanej liczbie egzemplarzy z okazji debiutu rynkowego tego modelu – nowego Peugeot 508 First Edition. Będzie ona dostępna w dwunastu krajach Europy. Samochody można rezerwować online. Pierwsze z nich trafią do właścicieli w październiku 2018 r.

Bezkompromisowy sedan sygnowany First Edition

Seria limitowana Peugeot 508 First Edition została zaprojektowana na bazie doskonale wyposażonej wersji GT. Jest oferowana w dwóch kolorach: Niebieski Dark i Czerwony Ultimate. Peugeot 508 First Edition to ekskluzywna wersja eleganckiego i sportowego sedana o niskiej, dynamicznej sylwetce, z agresywnym przodem i ostrą, muskularną stylistyką nadwozia.

Z zewnątrz wyróżnia się czarnym, połyskliwym obramowaniem grilla i aluminiowymi dwukolorowymi, diamentowanymi felgami 19’’ Augusta, pokrytymi lakierem Grey Dust. Peugeot 508 First Edition będzie dostępny z silnikiem benzynowym PureTech 225 KM lub wysokoprężnym BlueHDi 180 KM, oba z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8.

Peugeot i-Cockpit® w oprawie First Edition

We wnętrzu kabiny Peugeot 508 First Edition zobaczymy wykonane z drewna Zebrano elementy dekoracyjne oraz tapicerkę z Alcantary® i z wysokiej klasy czarnej skóry Sellier z miedzianymi przeszyciami. Limitowana wersja nowego, bezkompromisowego sedana marki wyposażona jest w Peugeot i-Cockpit® obejmujący kompaktową kierownicę, cyfrowe zegary w polu widzenia drogi o przekątnej 12,3” z możliwością personalizacji trybów wyświetlania oraz dotykowy ekran pojemnościowy 10’’ HD.

Sportowy charakter samochodu podkreślają liczne detale: koło kierownicy pokryte perforowaną skórą licową, wstawki z matowego chromu, oświetlenie ambientowe LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi z oznakowaniem First Edition.

Nowy ultrazaawansowany technologicznie sedan Peugeot

Peugeot 508 First Edition jest wyposażony w technologie najnowszej generacji. Imponuje liczbą dostępnych systemów wspomagania prowadzenia. Wyposażony jest między innymi w unikatowy w tym segmencie system noktowizyjny Night Vision, który wykrywa żywe istoty przed samochodem w nocy.

Dostępne są również: ładowanie indukcyjne smartfonów oraz radio cyfrowe i pojemnościowy ekran dotykowy 10” HD wraz z nawigacją 3D online z systemem rozpoznawania mowy i dostępem do bogatej oferty usług mobilnych TomTom® (informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, cenach paliw, parkingach, pogodzie, wyszukiwanie punktów POI).

System Hi-Fi Premium FOCAL® – francuska jakość nagłośnienia

Ekskluzywna seria limitowana Peugeot 508 First Edition jest także wyposażona w wysokiej klasy system nagłośnienia Hi-Fi sygnowany przez firmę FOCAL®. System obejmuje dziesięć głośników wyposażonych w technologie opracowane przez FOCAL®, umożliwiające delektowanie się krystalicznie czystym dźwiękiem we wnętrzu samochodu.
Specjalnie dla tej wersji limitowanej Peugeot opracował wspólnie z firmą FOCAL® ekskluzywne słuchawki bezprzewodowe, sygnowane przez Peugeot Design Lab. Dzięki nim można cieszyć się doskonałą jakością dźwięku FOCAL® również poza samochodem.

Tę ekskluzywną serię limitowaną można zarezerwować już teraz

Rezerwacja online w Polsce: http://lp.Peugeot.com/poland/pl/landing-page/nowy-Peugeot-508-first-edition-rezerwacja. Strona jest dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerach i pozwala zapoznać się z Peugeot 508 First Edition. Każdy z dwunastu krajów Europy, w których będzie sprzedawana nowa seria limitowana, będzie dysponował dedykowaną stroną internetową. Peugeot 508 First Edition będzie można zamówić bezpośrednio online. Dostępne będą dwie formuły – zakup ze środków własnych lub w najmie długoterminowym. Po złożeniu rezerwacji klient otrzyma maila z potwierdzeniem. Zamówienie będzie realizowane przez wybrany przez klienta punkt sprzedaży. Po zrealizowaniu zamówienia klient otrzyma słuchawki Hi-Fi Premium FOCAL®, które zostaną wysłane na jego adres domowy.

Zdjęcia: Peugeot